Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mondják hogy munkahelyen...

Miért mondják hogy munkahelyen rosszabb a zaklatás, piszkálódás?

Figyelt kérdés
Mert voltam diákmunkán egy cégnél és ilyet egyáltalán nem tapasztaltam, inkább sok a hülyéskedés de bullying nincsen. Ilyen szempontból jobb mint az iskola szerintem.

jún. 27. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem mindegy, hogy milyen munkahelyről beszélünk.


Gondolom egy gyárban vagy valami lepukkant üzemben az emberek többet megengednek maguknak, mint egy kulturáltabb környezetben.

jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Igazából az ilyesmi mindenhol rossz, de a munkahelyen a megélhetésed múlik azon, hogy be tudsz-e illeszkedni, vagy tönkretesznek. Nem egyszerű új munkát találni. A diákmunka mindenhol vidám és laza, abból felesleges kiindulni. Azokat én is mindig élveztem, utána meg a rendes munkahelyeken olyan szinten kicsináltak, hogy majdnem öngyilkos lettem.

Plusz az iskolában ha tanulsz, akkor sikereid vannak, a munkahelyen tök mindegy, hogyan dolgozol, mert csak a seggnyalás számít.

jún. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De gondolom egy normális munkahelyen nem engednek meg maguknak annyit az emberek, mint mondjuk iskolában. Mondjuk belekötnek valakibe, szólogatnak, gúnyolódnak, megvernek valakit stb.
jún. 27. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit nevezel normális munkahelynek. A legdurvább bullyingban egy minisztériumban volt részem. Igaz, elég legalja hely.
jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahol az emberek intelligensek, normálisnak mondhatóak
jún. 27. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:

"az emberek többet megengednek maguknak, mint egy kulturáltabb környezetben"


Nehogy azt hidd, látszólag kulturált környezetben is rettentően le tudnak aljasodni az emberek. Egyik munkatársam kifejezetten undorító, aljas ember, miközben alapvetően intelligensnek lehetne mondani, hiszen vág az esze, tanult, mégis az érzelmi intelligenciája nulla.

jún. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bizonyára vannak kivételek, de azért az az érzésem, hogy akiknek akiknek érettségi is nagy falat volt, azok kicsit primitívebbek, mint az orvosok, jogászok, pénzügyesek, mérnökök stb.
jún. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Duke81 ***** válasza:
100%
Munkahelyen a bulling teljesen másként néz ki mint a suliban, lehet elsőre fel sem tűnik. Mindenért lebasznak, semmit nem csinálsz jól meg hasonlók. Azkik az iskolában basztattak másokat felnőttként sem változnak csak máshogy csinálják.
jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
"Mert voltam diákmunkán..." az nem = a megszokott felnőtt munkával. Egy diákot nagyon ritkán csesztetnek, dolgozó dolgozót annál inkább és hiába magyar-külföldi a munkahely: ez egy ilyen kipcsák-harcos nemzet, akik nem tudnak meglenni sem egymással-, sem önmagukban.
jún. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!