Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthagynátok egy olyan munkahe...

Otthagynátok egy olyan munkahelyet ahol jó a fizu meg a munka is csak a munkatársak nem olyan jók?

Figyelt kérdés
2 hete kezdtem el dolgozni ès tényleg a fizetés illetve a munka is jó csak huszon éves létemre pont egy olyan csapatba kerültem bele ahol csak ilyen 45-50-60 évesek vannak általába,legfiatalabb tàn 35 éves. És ezzel úgy nem is lenne baj mert jófejek csak nincs beszéd eggyikőjükkel sem mert igazából nem is érdeklődnek felém csak akkor váltunk egy két szót ha az munkával kapcsolatos és ez eléggé zavar és valamennyire emiatt nem érzem annyira jól magam ott.

júl. 5. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Én pl. maradnék de hát én meg pont olyan személyiség vagyok hogy örülök ha nincs kivel / nem kell senkivel beszélgetni hanem magamba fordulatok.
júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem hagynám ott. 2 hete vagy velük. Hagynék időt a dolognak.
júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Inkább kevesebb fizetést választanák cserébe emberi körülményekért. A mérgező környezet a magánéletemre és a személyiségemre erős hatással van.
júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy dolgoztam 20 évesen nálam ennyivel idősebbekkel, hogy csicskáztatni akartak, meg csesztettek, hogy milyen béna vagyok, mindenbe belekötöttek. Szerintem ne hagyd ott!
júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon szívesen cserélnék veled, ez egy álommunka lenne számomra (bár én magamnak való vagyok).
júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hogyne, ott kell hagyni minden jó helyet azonnal bármilyen apróságért
júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Mo.-n mindenhol ez a probléma. A zemberek nem kompatibilisek sehol sem egymással.
júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

,,incs beszéd eggyikőjükkel sem mert igazából nem is érdeklődnek felém csak akkor váltunk egy két szót ha az munkával kapcsolatos és ez eléggé zavar és valamennyire emiatt nem érzem annyira jól magam ott."

Te még a jobbik munkahelyet fogtad ki vellem ellentétben ,mert engem többször is csesztettek ill kiszurtak valamiért.


Szóval én szerintem ne hagyd ott emiatt ,mert ettől csak rosszab társaságok vannak!

júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy munkahely nem arra van,hogy huszonévesek cseverésszenek mindenféle kisf.szom dogokról,hanem az munkahely.

Ha jó a fizu,meg a munka is,akkor maradnék és a bratyizós életemet munkaidő után oldanám meg a havarjaimmal.

júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat, nyílván nem bohóckodni akarok én munkahelyen csak azért jó lenne néha szót váltani valakivel.De akkor még hagyok egy kis időt ennek hátha jobb lesz kommentekből ítélve sajnos vannak rosszabbak esetek így még szerencsésnek is mondhatom magam
júl. 5. 19:12
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!