Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthagynátok egy olyan munkahe...

Otthagynátok egy olyan munkahelyet ahol jó a fizu meg a munka is csak a munkatársak nem olyan jók?

Figyelt kérdés
2 hete kezdtem el dolgozni ès tényleg a fizetés illetve a munka is jó csak huszon éves létemre pont egy olyan csapatba kerültem bele ahol csak ilyen 45-50-60 évesek vannak általába,legfiatalabb tàn 35 éves. És ezzel úgy nem is lenne baj mert jófejek csak nincs beszéd eggyikőjükkel sem mert igazából nem is érdeklődnek felém csak akkor váltunk egy két szót ha az munkával kapcsolatos és ez eléggé zavar és valamennyire emiatt nem érzem annyira jól magam ott.

júl. 5. 16:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
82%
Én otthagytam. A fizu nagyon jó volt, és volt cafeteria is. A munka is jó volt, túlóra soha, és nem kellett megszakadni (számvitel). A munkatársak viszont, hát hányadék egy bagázs, fél évig így is bírtam, aztán léptem.
júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért az 2 külön kategória, hogy "mérgező a légkör" és csesztetnek a hányadék munkatársak, meg az hogy jófejek a munkatársak csak a munkahelyen - láss csodát - dolgoznak, nem pedig bájcseverésznek.

Ez egy álommunkahelynek tűnik: kevés olyan hely van sajnos, ahol nem kell rosszindulatú pletykálásban aktívan részt venni ahhoz, hogy téged békén hagyjanak és ne kezdjenek rólad terjeszteni hülyeségeket bosszúból.

júl. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy munkatarsam aki elvarta vonal h beszélgessek vele én meg mondtam hozzon magával valakit erre a célra mert ez nem tartozik bele a munkakörömbe, nem voltam neki elég szórakoztató
júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A kérdést olvastam el csak és a hozzá való kis magyarázatot. Szerintem jó munka, nyílván kellemetlen de ha ők nem akarnak nagyon tereferélni akkor tiszteletben kell tartani. Én is hasonló cipőben voltam, de az a másik véglet volt, állandóan ment a pletyka ráadásúl még a 25 év alatti kedvezményt is sajnálták, végén dugdosták a munkához szükséges blokkokat stb, ott tettek keresztbe ahogy tudtak egyetlen hét alatt. Majd megvádoltak lopással stb. Közbe meg három helyett dolgoztam, fertőzést elkaptam stb. (húspulti eladó voltam a Spárba). Nyílván nem fognak még nagyon beszélni az otthoni dolgaikról az érdeklődési körükről ez így van rendjén nem baj, mindenkinek idő kell hogy megnyiljon. Légy hálás én valahol sajnálom hogy ott hagytam, de egy hét alatt annyit megéltem mintha egy évig ott dolgoztam volna. Ha nem csesztetnek, van csapatmunka, néha néha beszéltek és pozitív, hidd el jó lesz. A krízis helyzetek fognak igazán összekovácsolni, amikor nekik segítel vagy amikor te vagy ott olyan helyzetben amikor a másik segítségre szorul és nagyon jókor leszel jó helyen. Kitartást!
júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!