Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollégám miért ennyire...

A kollégám miért ennyire sztahanovista? Mit lehet kezdeni az ilyen sztahanovistákkal és hogy vegyem rá hogy egy kicsit kevesebbet dolgozzon?

Figyelt kérdés
Mindent is ő akar csinálni a munkába, rá is szoktam szólni hagyja majd én megcsinálom de egyszerűen nem lehet vele bírni. Már én érzem rosszul magam miatta, mert hát így kettőnkre amúgy sincs sok munka de még így is ő végzi a nagy részét mert annyira unatkozik.

júl. 5. 14:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%

Sztahanovista volnék: mellőlem most rúgtak ki két kollégát.

Egyébként maga ez a kifejezés idejét múlt már, dolgozni kell, munkahelyre jársz, nem a másik ellen kell acsarkodni, hanem dolgoznod kellene, a munkával kellene foglalkoznod. Valószínűleg a "sztahanovista" munkatársad látja rajtad, hogy egy semmirekellő vagy kedves kérdező. Így a munka oroszlánrészét ő veszi ki.

júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
11-es 1-hónapja kerültem arra a területre előtte olyan kollégám volt aki tényleg nem csinált semmit és kénytelen voltam helyette is dolgozni úgyhogy ilyet én senkivel sem csinálnék meg. Azért akar az a sztahanov kollégám mindent is csinálni mert olyan kevés dolgunk van és unatkozik, de persze nem hagyom neki hogy mindent ő csináljon.
júl. 6. 15:30
 13/15 anonim válasza:
78%

Hol van ilyen munka?????

Miért mindig az ilyen fogyatékosok találnak ilyen melót????

Ember!!

Ennyire nem lehetsz nyomorék!!!!

A melók 99%-ban elvárják, hogy legalább 2 ember munkáját végezd.

Te meg találsz egy olyat, hogy alig kell dolgozni + a barom kollégád még azt is megcsinálja és te itt sírsz ezen????????!!!!!!!!!!!!??????????????


Az ilyen embereket, mint te, minimum kasztrálni kellene, hogy ezt a selejt géneket ne tudd továbbadni!!!!!!!!!!

júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, inkább örülnöd kellene, ha helyetted is dolgozik...
júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azért elég unalmas lehet nyolc órát bent tölteni egy helyen, ahol alig van munka, nagyon lassan telik az idő. Én is voltam így, és gyűlöltem. Azért kell, hogy legyen munka, mert ha nincs, nem telik rendesen az idő, és attól is félsz, hogy basztatni fog a főnök. Megéltem, nem kifejezetten kellemes.
aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!