Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen főnök az ilyen?

Milyen főnök az ilyen?

Figyelt kérdés
Azt terjeszti az ismerősök közt, hogy nem tisztelem, folyamatosan kötekedni valót keres és soha nem küld el továbbképzésre. Rossz dolgokat mond rólam és az autóparkolóban beszél ki. Miatta már senki nem bízik meg bennem, lassan a családom se.
jún. 29. 22:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Hiába vettem visszább. Nem fecsegek, senkivel se beszélek, jeleztem, hogy nem megy xy dolog és sz@rba néztek... Nem tudom meddig lehet így bírni.
jún. 29. 23:46
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Te egy faluban dolgozol amúgy? Mi köze a családodnak a főnökhöz? Meg miért nem állnak ki melletted? Azért az ember megvédi a szeretteit. Valahogy a környezeted sem tűnik túl normálisnak .
jún. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen főnök lenne? Olyan, amilyennek leírtad. Most mi értelme ennek, hogy kiírsz ide egy kérdésnek álcázott panaszkodást?🤔
jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!