Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert akarja a főnök hogy ne...

Miert akarja a főnök hogy ne tudjak nyugalomban boldogan dolgozni? Terrorizál mondvacsinált dolgokkal.

Figyelt kérdés

Alapvetoen szorgalmas preciz lelkiismeretes vagyok szépen éldegélnék a cégnél a munkam is szeretem a kollegákat is.

De a főnök mindig elkezd terrorizálni ha pl kiengednek boltba(az igazgato), hogy minek járok ki, méri hany perc mulva jovok vissza(nem lehet semmilyen szünetem se), bántja hogy ki vagyok engedve, ha kint beszélek más kollegákkal pl takarito akik nem munkakörbeliek, de céges dolgokkal is tisztában vannak, akkor nem beszelhetek velük, ki akar hozni vmi munkakerulo trogernek pedig nem egyszer dolgozok helyette is mivel rámsózza a munkáját is, meg utána kell javitanom a hibáit is meg stb.

Folyamatosan rosshirem akarja terjeszteni, rám van szállva, az is baja hogy élek.

Hogy lehet az ilyet lelitani?

Multjéten már rá kellett szólnom hogy a világon sincs olyan hogy a munkavállalonak ne legyen szunete. Akkor visszavett. De ez csak addig tart.

Mert amikor kivédek egy támadását máskor meg keres mast masba belekotni.


Majd jelzem az igazgatonak de az felesleges szinte mert minden esetben mellette áll sajnos.

Keresek más melot még semmi nincs.



jún. 24. 06:49
 1/10 A kérdező kommentje:
*hogy lehet leállítani az ilyet véglegesen?
jún. 24. 06:51
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A felettesénél tudod ezt panaszba foglalni. Amúgy vótmá, ezek szerint egy komment sem volt elég érdekes a 20-ból, hogy aszerint cselekedj:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

jún. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Rá lett szólva te értetlen! Mondtam neki hogy ilyen nincs hogy nincs szunete a dolgozonak es akkor vissza is vett!


De akkor meg beleköt másba!

Az a kérdésem hogy véglegesen hogy lehetne leállitani hogy hagyjon békén szálljon rolam le?

jún. 24. 07:42
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy neki szimpatikus. Az ilyen emberek meghátrálnak, ha szembesíted őket a b.szogatással. Ha elég tökös vagy, megkerded, hogy mi a baja a munkáddal, hogy ennyire kekec. De úgyse fogd, ha bátor lennél, akkor nem a gyk-n kérdezgetnél, hanem cselekednél 😅
jún. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek a négyessel.

Ehhez ki kell nyitni a szádat, de határozottan. Nyilván azért a kérdés, mert nem tudod megtenni. Azt gondolod, hogy itt majd lesznek mondatok, hogy mit mondj. De ugye arra válasz is lesz.

Amíg a fejedben nem csökken a pszichológiai mérete az embernek (főnök), és nem mersz magadért kiállni, addig ez lesz.

Ha pedig az igazgató is mellette van, sajnálatos, de mielőbb gyere el.

Érdemes lenne néhány másik kollégát magad mellé állítani, akik ugyanazt a valóságot látják.

jún. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarja hogy lepjel ki
jún. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Sz.pd le és akkor békén fog hagyni
jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
A főnökök már csak ilyenek... Az okoz nekik élvezetet, hogy mindenkit legyalulhatnak maguk körül.
jún. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha tisztában lennél a jogaiddal és a kotelességeiddel akkor mindjárt visszavennél magadból. Az első szünet minimum hat óra munkavégzés után jár. Boltba kimenni" nem a munkaidő része ( más, ha utasítás kapsz rá) másokkal trécselni szünetben lehet, cigizni is. Minden percet elszámoltatnak velünk.


Hidd el, hogy megértelek mert hasonló munkahelyen dolgozom. Nehezen viselem én is de elviselem

mert nagyon jól fizet. Bezárva érzem magam, belsőleg már rég felmondtam.

jún. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#6


Lehet ebben valami, ha nem akarnak felmondani a munkavállalonak akkor zaklatással kikenyszeritik, hogy a munkavállaló mondjon fel. Angolul

Bossing-nak hivják az ilyet amikor a főnök mobbing-olja a dolgozót.

Rám alig bíznak munkát, ha van is munka olyan, hogy azt egy 10 éves is el tudná végezni. Ügyvezetőnek meg köszönni sem tudok, mert elfordul ha meglát.

jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!