Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondjak valamit a főnöknek,...

Mondjak valamit a főnöknek, vagy várjam meg amíg rákérdez?

Figyelt kérdés

Platós furgonnal dolgozom, és hazajárok az autóval. Nem szoktam saját célra használni, csak annyi, hogy meló után hazajövök vele, és másnap azzal megyek vissza.

Ma délután egy barátom árokba csúszott, és engem hívott fel, hogy segítsek. Mivel a saját autóm alig 900kg, ezért a furgonnal mentem. Sikerült kihúzni, de sajnos pont a müvelet közben ment ott el a főnököm, és gyanítom, hogy látott. Legalábbis nehéz elképzelni, hogy ne vett volna észre, mert egy viszonylag szük 2 sávos út volt, és lassítania kellett ahhoz, hogy kikerüljön minket. Azon csodálkozom, hogy még nem hívott fel azzal, hogy mi a francot csinálok munkaidő után a céges furgonnal.



jún. 19. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárnám, hogy ő szól. Furcsa lenne, ha a bizonytalant kezdenéd magyarázni. Vissza is kérdezhetsz, ha látott, miért nem jött oda segíteni.🤔
jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..


Véletlen egybeesés vagy te voltál ebben a sztoriban a másik szereplő?

jún. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Kísértetiesen hasonló a sztori :D Ráadásul az is friss kérdés, de minden bizonnyal csak fura véletlen. Hogy mit pordukál az élet...
jún. 19. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
tenyleg volt egy hasonlo kerdes.. amikor olvastam mondom itt valami furasag van.
jún. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Te vagy lebuktál, vagy ez egy k*rva nagy véletlen🤔:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

jún. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
🤣🤣🤣
jún. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi volt? Beszéltetek az esetről?
jún. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma nem találkoztunk személyesen, csak egyszer beszéltünk telefonon kb fél percig. Egyelőre nem kérdezte, én pedig lapítottam.
jún. 20. 21:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Van fejlemény?
jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!