Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért pofázik meg húzogatja a...

Miért pofázik meg húzogatja a szájáz egy főnök ha orvoshoz kell mennem vagy bármi?

Figyelt kérdés
Miért nem képesek asszertívan kommunikálni miért csinálnak stresszt a dolgozónak ha el kell mennie valahova vagy bármi? Minek hiszik ezek magukat? En se pofázok ha ő egész héten késik vagy be se jön.

jún. 20. 07:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Korábbi helyen ilyenekben teljesen normálisak voltak. Itt meg vmi kingörcs ember a közvetlen felettes. A fentebbi az nem, de ez igen.
jún. 20. 07:43
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Na vajon miért? Te is tudod a választ, az átlag alkalmazott egy utolsó csicska rabszolga. Nem tudják a munkáltatók elfogadni, hogy nem őket szolgálod ki munkaidőben.
jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy köcsög. Válts munkahelyet.
jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2# de ez személyeskedés mintha a gyereke lennék vagy nem is tudom. Nem mint munkaltatónak van ezzel baja, hanem neki fáj neki esik rosszul görcsöl ezeken mint ember. Mintha anyádnak lenne baja az hogy nem mész a családi ebédre.
jún. 20. 07:51
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Te miért nem kérdezed meg tőle asszertívan?
jún. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egy beteg némber. Váltok is csak vegyenek fel máshova🙏
jún. 20. 07:52
 7/20 A kérdező kommentje:

5 eddig próbaltam vele beszélni mivel vádolgat is ha pl szüneten vagyok biztos kimentem a cégtől meg ilyenek mert nem talált. Egy kingörcs ember.(mások párkapcsolatokban ilyen betegek hogy hol voltal mit csinaltál biztos mással vagy)

És magyaráztam neki hogy csak másik osztályon voltam besegíteni.

De allandó paranoiája hogy lógnék vagy bármi.

Ezzel rágalmaz is. Becsuletsértő.ugyanis precízen lelkiismeretesen dolgozom! De az igazgato elott is bemocskol rosszhirem terjeszti.


Ezt is most biztos ugy adja majd elo hogy na kések mert lógok.

jún. 20. 07:55
 8/20 A kérdező kommentje:

Komolyan neki fáj ha orvossal kezdem a napot, vagy szüneten vagyok, ezen éli ki magát!

Ez nem munkáltatói hozzáállás hanem emberi paranoia!

Hogy neki nem tetszik. Kinek hiszi ez magát?

jún. 20. 07:58
 9/20 A kérdező kommentje:
És egy 50es nö.
jún. 20. 08:03
 10/20 A kérdező kommentje:

Neki vannak frusztrációi b+.

Rajtam pattog a némber ahelyett hogy a munkájával foglalkozna!

jún. 20. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!