Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ezt szóvátegyem?

Szerintetek ezt szóvátegyem?

Figyelt kérdés
Ma munkahelyen rosszul dolgoztam ( terméket csomagolok) sajnos a dobozba 12 darabban többet tettem mint kellett volna .. ritkán szoktam hibázni. Erre jön a műszakvezető és leüvölt...nem szokása velem, se senkivel üvölteni. Engem szeret. Ezért se értem ezt a viselkedést. Ha én nem vagyok agresszív akkor ő se legyen velem. Szépen is lehet közölni hogy valamit nem jól csináltam. Ő román nő . És Németországba dolgozom. Szerintetek Szóvá tegyek ezt neki/ főnökének? Vagy hagyjam?

jún. 13. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Tedd! Különben sportot fog űzni belőle, ha látja, hogy szó nélkül tűröd.
jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Respect beked báttya. Én reflexből az arcába könyököltem van, abban a pillanatban, hogy elkezd üvölteni.
jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2: És aztán vállalod a következményeket, az eljárást ellened és miegymást?
jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd. Én hasonló szituban szóvátettem, hogy hibáztam, de nem tűröm az ordibálást, amikor én aztán igyekszem tényleg normálisan dolgozni. Utána hetekig nagyítóval néztek és minden apró mozdulatomra megjegyzéseket tettek.
jún. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha alapjáraton nem ilyen, lehet neki is csak szar napja volt.
jún. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4: De ha nem szól, akkor meg az illető lehet, hogy berögzíti magának, hogy vele nyugodtan lehet kutya stílusban beszélni, feszkót kiadni rá, mert úgyse fog visszaszólni, és helyrerakni. Nem igazán jó módszer az, hogy nem foglalkozik vele. Arról nem is beszélve, hogy az elfojtott feszültség akár testi megbetegedést is okozhat.
jún. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jelezheted, hogy nem esett jól a hangnem, ha rossz napja van, ne rajtad töltse ki.
jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőkörben vele beszéld meg szemtől szemben.
jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!