Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok az olyan kollegá...

Duke81 kérdése:

Mit gondoltok az olyan kollegáról aki senkinek nem köszön a munkahelyén, de ha megjelenik egy bármilyen kis főnök annak azonnal és előre odaköszön meg egyből átvált a legnyájasabb stilusára?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Senkivel nem akar barátkozni jóban lenni, de a főnökkel muszáj. Ezért csinálja.
tegnapelőtt 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Beszeretne járni dolgozni holnap is. Van magánélete a munkán kívül.
tegnapelőtt 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Egy büdös köcsög seggnyaló.
tegnapelőtt 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
A 3# jól mondja.
tegnapelőtt 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Semmit en is ilyen vagyok. Mert a főnök vmi kisebbségi komplexusos sz.r es képes besértődni ha vki komolyan normalisan köszönne joreggelteune es nem vigyorogva.

Es a főnök meg nem jo ha pikkel.


A nárci dirigáló terrorvezetők ilyen kis csicskák ha vki nem mosolyog akkor az már nekik provokácio meg harc hogy kinek hiszed te magad. Eszébe nem jutna hogy hetfo reggel van mindenkinek minek örüljenek az emberek?


A kollegáim már ismernek meg a portás is hogy nincs veluk bajom a hetfo reggellel van nem fogok soha fülig érő szájjal köszöngetni boldogságomban mindenkire hogy madárfüttyös joreggelt a cég dolgozoinak de örülök hogy be kellett jönni ma is imádok mindenkiiit!

De a bolond vezetők meg sértődnek hogy mi a ez pokerfej, komor tekintet, aztán beszologatnak meg bajuk van. Sérült hülyék.


Nekik vigyorogni kell ha nem akarsz bajt magadnak.

tegnapelőtt 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Folyt

Tudod, mint amikor pszichologusok kedvesek nyugodtak mosolygósak a bolondokkal. Na én ezt csinálom a főnökökkel mert tudom ha nem mosolygok akkor aludni se tudnak és csak a fát vágnák alattam. Es ra vagyok erre kenyszeritve mivel bolondokkal dolgozom hogy mosolyogva köszönjek ha jót akarok magamnak.

tegnapelőtt 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az egyik főnök komolyan azon sértődött be legutobb mert visszahallotta hogy azt mondtam nekem olyan itt dolgozni mintha ma kezdtem volna egyszeruen nem tudom megszokni. (Meg mindig van vmi uj is tanulnivaló is minden nap is más. Ez utobbi már nem jutott vissza hozzá)


Erre elkezdett egy másik kollegát magasztalni hogy ő milyen jo munkaerő mert nemrég kezdett nálunk, de olyan érzés mintha már régóta, vagy mindig is itt lett volna köztünk.

(Na az a kollega még nem vágja milyen gusztustalan játszmázások mennek a cégnél. Full naiv ostoba még. De csak atmenetre jött ide szal mindegyis. Soha nem is fogja megtudni.)

tegnapelőtt 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja en meg azt nem ertem hogy a főnököket hogy nem zavarja az hogy csak a státuszának jár a mosoly tisztelet mivel tőle függnek a dolgozók sorsa is esetekben, és nem neki? Ha nem lenne főnök lehet agyon is taposná bárki is.

Hogy tudnak örülni a kedves mosolyoknak, mikor nyilvánvaloan kényszer csak a dolgozóktól?

Tiszta szánalom.


Én nem tudnék olyan mosolyoknak tiszteletnek örülni ami egyértelmüen kamu meg kényszer a másiknak a hierarchia miatt vagy pl nyalás mert nem ésszel hanem így akar vki fejjebb kerülni.

tegnapelőtt 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!