Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet ezekben a munkákban...

Mit lehet ezekben a munkákban élvezni?

Figyelt kérdés

Én nem szólom le senki munkáját, és senkit nem nézek le, de ezeket a munkákat egyhangúnak, és monotonnak találom, és fogalmam sincs mit lehet ezekben egyáltalán fejlődni. Úgy gondolom ezekben a munkákban könnyű kiégni:

- gyári munka, ahol csak azt ugyanazt csinálod

- pincér, aki mindig csak tálcán viszi ki az ételeket

- bolti eladó, aki mindig csak pakol, és a pénztárt kezeli mindennap

- kukás, aki mindig csak a szemetet löki a kocsiba

- postás, aki mindig csak a leveleket hordja

- vágóhíd, azt hiszem ezt nem kell magyaráznom


jún. 29. 20:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, akinek "csak" erre van lehetősége, erre van képesítése. Amúgy meg a postás, pincér, eladó élete közel sem annyira monoton, mint azt páran gondolnák. Közben új emberekkel találkozik az ember, akik elég sokszor képesek új helyzeteket kreálni, az állandó emberi kontaktról nem is beszélve. Ilyen helyeken nincs két egyforma nap, és jól kell tudni bánni az emberekkel.

Illetve van lehetőség előléptetésre is. Remek pincérekből, akiknek jócskán van tapasztalatuk is, lesznek teremvezetők, eladóknál pedig boltivezetők is.

jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én raktárban dolgozom, nem monoton, mindig vannak rejtélyes esetek, amiket meg kell oldani. Plusz nálunk lazák a napok, eldumálunk, viccelődünk egymással, stb. És nem fáraszt le se mentálisan, se fizikailag szóval munka után van időm és kedvem hobbizni, barátokkal lenni, egyebek.
jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne kihívás, van aki szereti az állandóságot.
jún. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
31%
azt tegyuk hozza, hogy a melotarsak es fonok olyan lekezelo hogy felpofoznad de akkor kirugnak -> mesz a szennyviz csovekbe ameddig allast nem kapsz.
jún. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a többiben mit lehet? Nagyon kevés van ami kifejezetten élvezetes, sőt néhány év után szinte semmi.
jún. 30. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
22%

Fejlődni egyszerű operátorként? Ott nem lehet fejlődni. Nekem is az a kérdésem, mit lehet egy ilyen munkában szeretni. Én is ilyen munkát dolgozok, de nekem szenvedés. És látom azt,milyen emberek vannak ott, meg látom, hogy nem nekem való. Ezzel nem azt mondom,hogy én jobb vagyok, hanem egyszerűen: nem vagyok odavaló.


Esetleg a teljesítést lehet élvezni operátorként, hogy jaj de jó,megvan a darabszám.

jún. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mienk csinalod? Kiegsz, eletkedved hamar 0-n lesz

Nem jo az

Csinald azt amit szeretsz

jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
én ezeket egyáltalán nem gondolom unalmasnak. Volt sokkal egyhangúbb munkám is, abban sem szenvedtem. Nagyobb gond az időjárás kinti munkánál, vagy a szagok néha (gondolom) a kukás állásnál, pincérnél a bunkó vendégek, stb..
jún. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%

#17: mert operátornak vesznek fel 1-2 napon belül, nekem meg arra nincs lehetőségem, hogy várjak 10 hónapot is akár arra, hogy felvegyenek olyan helyre, ahol jobban érzem magam.


A 0 életkedv már megérkezett.

jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%
Az emberek túlnyomó többsége nem élvezi a munkáját, csak azért csinálja, mert muszáj pénzt keresni a túléléshez. Ez nem csak a felsorolt munkákra igaz. Én könyvelő vagyok, de dolgoztam már többféle területen is, nem csak pénzügy-számivtelen, és eddig még soha senkivel nem találkoztam, aki szerette volna a munkáját, akármi is volt a munkája, és akármennyit is keresett vele... :-/
jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!