Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet ezekben a munkákban...

Mit lehet ezekben a munkákban élvezni?

Figyelt kérdés

Én nem szólom le senki munkáját, és senkit nem nézek le, de ezeket a munkákat egyhangúnak, és monotonnak találom, és fogalmam sincs mit lehet ezekben egyáltalán fejlődni. Úgy gondolom ezekben a munkákban könnyű kiégni:

- gyári munka, ahol csak azt ugyanazt csinálod

- pincér, aki mindig csak tálcán viszi ki az ételeket

- bolti eladó, aki mindig csak pakol, és a pénztárt kezeli mindennap

- kukás, aki mindig csak a szemetet löki a kocsiba

- postás, aki mindig csak a leveleket hordja

- vágóhíd, azt hiszem ezt nem kell magyaráznom


jún. 29. 20:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Semmit..
jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%
A fizetést, amivel elodázható az éhhalál.
jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Csak ma hogy pont egy boltban vásároltam, akkor fogalmazódott meg bennem ez a kérdés. Mindig hogy a boltosok csak unottan pakolják az árukat.
jún. 29. 20:48
 4/23 anonim ***** válasza:
23%

-gyári munkások gyakran összespanolnak egyutt járnak sórözni is szilveszterezni is viccelodnek egymással a munkahelyen. Valamilyen szinten mivel egyformák, baráti körök is kialakulnak.

- pincér mindencsajt felszedhet a recepsiosokat felszolgalo csajokat, vendégeket. Általában mivel ápoltak jolöltözöttek mosolygósak, vagy mert sok az ejszakai muszak is meg piálás is egyes helyeken még a főnökkel egyutt is meg rengeteg sztori van (pl lövöldözik az odajáro macskákat..)igy megint ki tud vmiféle családias légkör is alakulni(ha meg hotel is van egyben pl az étteremmel k.félnek is összevissza akkor a kis szobalányokkal is).meg megy bent is a betépés is.(munkahelye válogatja)

-bolti eladói az tényleg agyhalál csak nők egyutt halál unalom ismerkedni se lehet mert a vevoket max a cipömeret erdekli es megy is meg ki se öltözhetsz gyakran dress code van ami egy sima póló amiben a kutya se vesz észre

- kukások. Minden háznál ahol van egy fogatlan tróger nő azzal összespanolnak mennek a seftelések is ha találnak vmit eladják es hát a youtube shortson meg aztán van egy rakat erdekesség is. Amikor a kukás pl szaltozva dobálja fel a szemetet, vagy amikor elütöttek egy nőt.., vagy amikor meghato videok mikor egy kisgyerek allandoan be volt zsongva ha jön a kukásautó es összespanoltak, meg egy rakat sztori

-postás azokkal van a poen is hogy lehet a postástol van a gyerek is..mindenkivel bratyizik mindenki kiadja neki az eletét mindenkirol tudja mennyi a nyugdija mindenki ugy várja fogadja mint egy dílert, unatkozo hanyagolt feleségek álmai is hogy végre valaki becsöngetett

-vágóhíd. Hát hentest ismerek az egész falujában őt hivják mindenhova disznót vágni,a parasztasszonyok imádják mert egy alfa, izombol képesek a pasik a csontokat is vágni darabolni, tobbmuszakos is, amai lehények 2 nap alatt kimúlnának ilyen munkahelyen amelyik pasi bírja az ezekben a körökben az isten meg a falu bikája.

jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
*mai legények
jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

A pincér, bolti eladó, de a postás is olyan, hogy sok emberrel beszélhetsz, találkozhatsz. Szerintem van, aki ezeket élvezi.


Aminél meg maga a munka nem érdekes, ott is lehet jó hangulat, lehet beszélgetni a kollégákkal munka közben ha olyan a hely, szóval ezekben is lehet találni jót.


És persze van az a kategória, amit csak azért csinálsz, mert el kell tartanod magad. Attól függően hogy mennyi munkát, tanulást fektettél magadba (persze rossz esetben a körülmények vagy veleszületett rossz képességek miatt) van egy bizonyos értékteremtő képességed, annyi amennyi. Ha csak a gyári munkához elég, akkor ahhoz. De van sajnos, akinek ahhoz sem.

jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

A szakmai rész ezekben a munkakörökben általában odavezet hogy tenyleg férdierő kell hozzá kibirni a hajnali keléseket fizikai munkát napi 5 óra alvással éveken át is.


A bolti eladói talán a legkegyetlenebb ha nincs jó helyed. Nekem egyszer volt szerencsem eladóként mert korbe üzletek voltak minden más uzlet eladója is bnő lett, amikor meg loptak tolem akkor másik uzletbol utánarohant egy pasi es büszkén hozta vissza az árut, koedukált volt a wc az okozott jópár poenos szitut is1🤣, a vevőkkel en naponta tudtam spanolni röhögni ott jo volt a vevőkör is, meg annyi idom volt a napi 12 órázással hogy még nyelvvizsgám is lett mellette a nullarol.


Az osszes tobbi helyemen viszont ahol elado voltam kb fogyatékos lettem az unalomtol, a kíntol, a többi csajtol mobbingtol, vagy a fönöktől, már azzal szorakoztam hogy robotot jatszok, meg beállok a kirakatba vevőket szivatni, komoly átmentem debil fogyatekosba. Még a fogaim kellett volna feketére festeni csak. Beleőrültem.

jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
*férfierő
jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Hiszed vagy sem, ezeket a munkákat nem élvezetből végzik a benne dolgozók, hanem mert muszáj, mivel nincs jobb lehetőségük.
jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk, mert valamiből meg kell élniük?
jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!