Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoznál közfoglalkoztatottké...

Dolgoznál közfoglalkoztatottként vagy inkább munkanélküli lennél ha nincs más lehetőség?

Figyelt kérdés
Ebben a helyzetben vagyok, sajnos kisgyerek mellett nem találtam egyenlőre mást. Nettó 88 ezret kapok 8 órára közfoglalkoztatottként. Egy faluban élünk, tehát amúgy sem nagy a választék. Művelődési házban dolgozok kisegítőkènt jó helyen, nem az utcán takarítok vagy ilyesmi. Csak az utóbbi időben már úgy érzem nagyon kihasználnak meg hülyének is érzem magam ennyiért dolgozni. Ha itt hagyom akkor az a baj, csak lesek megint otthon, mert kb 2 havonta beteg a gyerek, sok táppénzt nem nagyon tűrik el rendes munkahelyen meg nem is tudok miatta csak óvoda időbeni munkát vállalni, mert csak én tudom vinni hozni.

#Munkahely, munka, állás, fizetés, közfoglalkoztatott,
máj. 27. 09:09
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Mindegy mi a végzettségem, több is van, de nem összeegyeztethető a munkaidő az ovival vagy túl messze van és nem érek haza mire menni kell érte.
máj. 27. 11:25
 12/29 anonim ***** válasza:
64%

Akkor nem értem mi olyankor a terv, amikor gyereket vállal az ember. Felelősség?

Na de ezek már költői kérdések. Sajnálom.

máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
62%

Karfiol, te kötekedni jársz ide?

Rajtad kívül mindenki normális választ adott, te meg belekötsz a kérdezőbe is, meg egy válaszolóba is.

máj. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Én voltam utcai közmunkás és irodai közfogis is. Utóbbi nyilván sokkal jobb volt. Sőt: azt nagyon szerettem.
máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
55%
Hát szerintem inkább a mulnkáltatóknak penne kutya kötelessége segíteni a kis gyerekes anyákat. E helyett mindenki csak a hátát fedezi ezerrel. Nem csoda, hogy a normális emberek körében drasztikusan visszaesett a gyerekvállalási kedv ha teljesen ellehetetleníti az életet egy pár éves gyerek! Abba nem gondolnak bele a csökkent képességüek, hogy a gyerek egy országban hosszútávú befektetés, ők viszik majd tovább amit mi elkezdtünk. Enek ellenére az orruknál tovább nem képesek ellátni!
máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
78%
Én dolgoznék, persze. Igyekeznék olyan helyen, ahol amúgy is dolgoznék. Nálunk is vannak közfoglalkoztattottak, sokukat felvették aztán állandóra, mert beváltak.
máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig elmegy utána nézni kell mást.
máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már közmunkás, tehát vállalnám ma is, mint az állandó vergődést.
máj. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Csodálkozok, hogy ilyen sokan voltatok már így, hogy közmunkások voltatok. Kicsit meg is nyugodtam, hogy nem csak én vagyok ennyire szerencsétlen helyzetben. Nem hagyom ott míg nem lesz más, mert nem mindegy, hogy kapok 88 ezret még ha gáz is minthogy ne kapjak semmit és még a tb-t is fizethetném magam után és begolyózzak otthon.
máj. 27. 17:01
 20/29 A kérdező kommentje:
Persze nagyon keresgélek folyamatosan az tuti, hogy legalább egy minimálbéres munkám ha lenne már annak is örülnék.
máj. 27. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!