Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túl hangos vagyok a munkahelye...

Túl hangos vagyok a munkahelyemen.Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Gyári munkás vagyok.Hangosak a gépek is de nem fogom azokat okolni egyszerűen hangos vagyok.Ha halkan próbálok szólni valamelyik kollégának az is ordibálás.Szeretnék rajta változtatni mert sajnos vita forrás is a hangom.Sok embert zavar,frusztrál,idegesít amit meg is értek.Észrevettem ha bedugom a fülem akkor sokkal csendesebb vagyok de akkor meg engem nem hallanak és az is problémát,vitát vált ki mert "már megint duzzogsz" pedig csak bedugom a fülem és kussolok értelem szerűen azért mert nem hallom ki mit beszél (gyárban használatos füldugóval ami engedélyezett) egyszerűen nem tudom mit csináljak,hogy ne harapják le a fejem vagy azért mert hangoskodom vagy azért mert csendben vagyok.Így visszaolvasva nem tűnik eget rengető problémának de a héten az egyik szívemnek kedves kolleganőm küldött el szinte a h.lál f.szára, hogy fogjam már be a pofám mert fáj a feje tőlem de a fülemet se dugjam be mert akkor meg nem vagyok elérhető ezt leszámítva persze kedvel de elege van belőlem (a stílus ennél alpáribb és megalázóbb volt) szóval mit lehetne tenni hogy ne legyek annyira hangos de közben halljak is 🤔

#munkahely #hangos beszéd #süket vagyok?
máj. 25. 09:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is van ilyen kollégám, néha tényleg idegörlő tud lenni, pláne ha az embernek amúgy is fáj a feje, de sosem förmednék rá alpári stílusban. Ha nincs gond a hallásoddal a könyves megoldás jó lehet, hogy tudatosan szoktatod magad a megadott hangerőhőz és akkor munka közben is "elő tudod venni"
máj. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!