Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túl hangos vagyok a munkahelye...

Túl hangos vagyok a munkahelyemen.Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Gyári munkás vagyok.Hangosak a gépek is de nem fogom azokat okolni egyszerűen hangos vagyok.Ha halkan próbálok szólni valamelyik kollégának az is ordibálás.Szeretnék rajta változtatni mert sajnos vita forrás is a hangom.Sok embert zavar,frusztrál,idegesít amit meg is értek.Észrevettem ha bedugom a fülem akkor sokkal csendesebb vagyok de akkor meg engem nem hallanak és az is problémát,vitát vált ki mert "már megint duzzogsz" pedig csak bedugom a fülem és kussolok értelem szerűen azért mert nem hallom ki mit beszél (gyárban használatos füldugóval ami engedélyezett) egyszerűen nem tudom mit csináljak,hogy ne harapják le a fejem vagy azért mert hangoskodom vagy azért mert csendben vagyok.Így visszaolvasva nem tűnik eget rengető problémának de a héten az egyik szívemnek kedves kolleganőm küldött el szinte a h.lál f.szára, hogy fogjam már be a pofám mert fáj a feje tőlem de a fülemet se dugjam be mert akkor meg nem vagyok elérhető ezt leszámítva persze kedvel de elege van belőlem (a stílus ennél alpáribb és megalázóbb volt) szóval mit lehetne tenni hogy ne legyek annyira hangos de közben halljak is 🤔

#munkahely #hangos beszéd #süket vagyok?
máj. 25. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorold otthon tükörben. Pl eloveszel egy konyvet es felolvasod.

Minél hosszabban minél gyakrabban.

máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el dolgozni egy idősotthonba. Ott sokan rosszul hallanak. :)
máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyváltás. Ahol így, ilyen stílusban beszélnek veled, az minden, csak nem jó közeg.


Kérj időpontpt hallásvizsgálatra és az orvos utasításai szerint próbálj javítani a dolgokon. Az olvasottak alapján a hallásod nem tűnik épnek, és ezen egy zajos gyár csak ro tani fog. A lelkeden meg az olyan "kedves" kollégák, akiket említesz. Tudom, könnyű mondani, hogy válts, de ez az egyetlen logikus megoldása a problémádnak.

máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Minden nap olvasok mikor hazaérek.A kisfiamnak is szoktam felolvasni este elalvás előtt.Ez egy jó ötlet kellemeset a hasznossal.Köszönöm.
máj. 25. 10:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Voltam hallásvizsgálaton...nincs gond a hallásommal.Sajnos ez a probléma tényleg csak a munkahelyemen van jelen.Ez az idősotthon egész jól hangzik 😄
máj. 25. 10:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ép a hallásod, akkor maga az a munkahelyi környezet készít ki lelkileg, nem gondolod?
máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A kollégáid, akik ugyanazt a munkát végzik, mint te, hogyan oldják meg? Hangos környezetben hangosan kell beszélni, ezzel nem lehet mit tenni
máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tény, hogy mióta más posztra helyeztek sokkal több stresszhelyzet alakul ki a munkaidő alatt.Nagyobb a felelősség,ezzel arányosan a számonkérés is ami tényleg frusztráló.De nem hinném, hogy ettől lennék hangos.Szeretnék és fogok is váltani de amíg ovis a legkisebb gyermekem addig nem igazán van választási lehetőségem.Illetve idén iratkozom be suliba ez a munkahely pedig támogatja a tanulni vágyókat vagyis inkább nem hátráltatja őket.
máj. 25. 10:40
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem ugyanazt a munkát végzik.Ők is hangosak persze de nem ennyire mint én.
máj. 25. 10:41
 10/11 Szolovjov ***** válasza:
100%

Ágyútorkú vagy, szerintem ezzel semmi baj. Nekem is van extra hangos kollégám. Nem teljesíti az EU-s zajkibocsájtási normákat :)

De így szeretjük. Tuti nem kell visszakérdezni, hogy mit mondott :)

máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!