Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt egy álláshirdetésben...

Mi volt egy álláshirdetésben a legröhejesebb pont, az "Amit kínálunk" alatt, amivel találkoztatok?

Figyelt kérdés
máj. 6. 17:15
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Tuskó Gizdaságos Harapnivaló Pálinka?
máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem az álláshírdetés volt a röhejes, hanem amikor kiderült az interjún, hogy egy elég lényeges része hazugság. A hírdetésben azt írták, hogy távmunkára keresnek embert (tök jó, ilyet kerestem), a második körös interjún benyögte a kisfőnök, hogy ez igazából azt jelenti, hogy a próbaidő után havi 2 alkalommal otthonról lehet dolgozni.
máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

#22


Így szoktak az ingatlanos cégek is ingatlanügynököt keresni, órabéres ügyfélszolgálatos munkakörben meghirdetve, ill. ételfutár cégek konyhai kisegítőt keresve, diszpécseri állást hirdetve. Onnan tudom, hogy mindkettőbe belefutottam.


Diszpécserkedés lazább napokon volt, ügyfélszolgálati munka meg csak X idő ingatlanügynökösködés után, mondván hogy hát a tapasztalatszerzés.

máj. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

"Amennyiben 25 év alatti vagy, nálunk lehetőséged van az adókedvezmény igénybevételére"


De rendesek

máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Csak náluk? Azt hittem alapból.
máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél egy jó csapatban dolgozni???😄
máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

#19

"Szerintem ha lenne egy 'Mi volt egy álláshirdetésben a legröhejesebb pont, az "Elvárások" alatt, amivel találkoztatok?' lenne ott is bőven anyag a "Valós Mordor" című meg nem született eposzhoz."


Esetleg valakinek van kedve kiírni? :)

máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

"Csak náluk? Azt hittem alapból"


Saját cégünkről hallottam olyan sztorit, hogy egy volt munkatársnak gyereke született, elintézte a kedvezményhez szükséges papírokat, ezáltal néhány tízezerrel több lett a "hivatalos" fizetése.


Aztán a következő hónaptól kezdve a borítékos rész annyival vékonyabb lett, amikor a főnökhöz odament, hogy ez mégis mi, akkor az simán megmondta, hogy X összegben állapodtunk meg, X összeget kaptad, nem értem mi a probléma.


Azaz azt az adókedvezményt, ami azért járna, hogy segítse a gyerekes családot, simán behúzta a cég.

máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

• Cafetéria


Jóllehet ezt nem kötelesek a cégek adni, de amilyen bérek vannak az árakhoz képest, ennek is alapnak kéne lennie. Részmunkaidősöknek és KF-eknek akiknek meg mégkevesebb a fizetésük, kb. kötelezővé tenném.

máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Versenyképes fizetés: 190 ezer ft... Nem bírtam megállni szó nélkül, küldtem egy "jelentkezést", hogy ugye csak elírás?? Ez kb. fél éve volt, azóta is hirdetik az állást, de már 250 a versenyképes. :)
máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!