Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem rúgják ki?

Miért nem rúgják ki?

Figyelt kérdés
Fél éve dolgozik nálunk egy fiatal csajszi. Főállásban, szóval gyakran van bent. Elég hullámzó volt már az elején is a hangulata, de az utóbbi hetekben konkrétan egész álló nap letargikus, bús, béke segge alatt van. Munkáját elvégzi rendben, de olyan búval baxott, hogy néha-néha másra is ráragad, pedig bent alapvetően jó hangulat szokott lenni. Sokan kérdezik, hogy mi a baj, de vagy azt mondja, hogy semmi, megvan, vagy azt, hogy minden, vagy azt, hogy mi nem az. Szerintem ez hosszútáv nem jó, másra is átragad vagy nem tudom. Még az is képes hülyülni, akinek tényleg nagy baja van, de ha nem, hát na basszus, legalább tudjuk a miértjét, beszélgetünk, elég bensőségesen. És ezért én nem kedvelem ezt a csajt, mert ha mellé kerülök, az egy dolog, hogy nem beszélgetünk, de az életkedvemet elveszi. Szerintem mások is hasonlóan lehetnek. Nem akarom, hogy tönkretegye a munkahelyemet, szeretek bejárni.
máj. 3. 16:48
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem pletykál ki másokat, akkor nem kellene bántani! (Lehet, hogy valakit elveszített. A gyász szokott nagyon mély fájdalommal járni.)


Amilyen vad világ van, előfordulhat, hogy az iskolában kiközösítették és még nem tette túl magát rajta. Vagy teljesítménykényszeres a családja és hajszolják olyan irányba, ami nem neki való.


Én egy elég agresszív kolléganő miatt voltam kénytelen felmondani - de az már tényleg a szavakkal bántalmazás kategória volt.

máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim válasza:
70%
Na nehogy már azt is megszapd, hogy kinek milyen kedve legyen a munkahelyen.
máj. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
91%

"Munkáját elvégzi rendben"


Már meg is válaszoltad magadnak a kérdésed..Egy munkahelyen a főnökség szempontjából ez a lényeg elsősorban.

máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim válasza:
65%
addig amig nem avatkozik bele masok dolgaba, csak elvan maganak, semmi kozod hozza
máj. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
48%

Persze nem ártana, ha jó lenne bent a hangulat, de amíg elvégzi a munkáját, nem kellene faggatni a rossz kedv okáról.

Lehet, hogy nem akar mindenkit bevonni a magánéletébe. Ha jól érezné ott magát, elképzelhető, hogy nyitna valamelyikőtök felé. Bár ha ez egy összeszokott közösség, nem feltétlenül.

Amikor felvették oda, nyilván ő sem tudhatta, milyenek lesznek a kollégák. Nekem a halálom, amikor mindenki tud mindent a másik legbensőségesebb dolgairól, utána legalább a többi ki tudja beszélni, ha valamit máshogy képzel el, mint ahogy az a többiek által "elvárható" lenne.

máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
65%

És mégis milyen indokkal rúgnák ki? Hogy nem mosolyog? Az legfeljebb olyan munkakörnél lehet feltétel, ahol ügyfelekkel vagy vendégekkel kell kommunikálni.

A legjobb lenne, ha a magad dolgával törődnél!

máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
58%

1. Ha rossz a kedve, annak ok van, de nem feltétlen tartozik idegenekre.

2. Ha baja van, nem fog a kedvedért röhögcsélni, csak hogy téged ne zavarjon a rossz kedve

3. Amíg a munkáját elvégzi, semmi ok arra, hogy kirúgják.

4. Viszont ha tovább zaklatod, emiatt téged ellküldhetnek.

máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Hozzá se szólok a csajhoz, hagyjál már...
máj. 3. 17:33
 9/61 Katona Dius ***** válasza:
60%
Ha a munkáját ellátja, nem fogják kitenni, neked akármennyire is nem tetszik.
máj. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
60%

#8:

Akkor meg mi a büdös francot pampogsz? Állítsd le magad.

máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!