Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A takarító alárendelt mindenki...

A takarító alárendelt mindenkinek kivéve az udvari munkásnak és rajta kívül mindenki dirigálhat neki?

Figyelt kérdés
Konkrétan akárki kiszabhat neki feladatot vagy megkérheti különböző szolgálatokra,olyan mint egy szolga.Olyan kiszolgáltatott.😔
márc. 12. 04:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
18%
Én attól vagyok ki, mikor tök normálisan illedelmesen meg vannak kérve hogy itt vagy ott fel kéne valamit takarítani, azt akkor is flegmáznak. Hát ez a nyamvadt munkájuk. Ha ez irritálja őket, akkor minek mentek el takarítónak? ja mert sehol máshol nem alkalmaznák ezt a lepusztult fogatlan egész nap kint cigiző bagázst.
márc. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
85%

kérdező: hát az ilyen munkahelyet ott kell hagyni. rengeteg állás van, ahol elég a 8 osztály vagy az érettségi.

keresni kell addig ameddig nem találsz olyat ahol jol érzed magad.

a tapogatásokat meg a beszólógatásokat meg el kell utasítani erélyesen.

ne hagyd magad. az efféle lelki nyomorultak nem értenek másból.

márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Neki is van főnöke, akitől a feladatot kapja. Nem kell mindenki más panaszát teljesíteni, kivéve persze ha direkt erre kéri a közvetlen főnöke. Szerintem.
márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb helyen nem így megy. Nekem eddig 2 munkahelyem volt. Az egyiken még az volt leb...va, aki nem mosogatta el az edényeit, mert az nem a takarító dolga. Nemhogy még futárként rohangáltattuk volna mindenféle f...ggal. A másik helyen nem is a mi alkalmazottunk, hanem az irodakomplexumé, szóval ez hatványozottan igaz, hogy nem kérhetjük meg semmire.
márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!