Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A takarító alárendelt mindenki...

A takarító alárendelt mindenkinek kivéve az udvari munkásnak és rajta kívül mindenki dirigálhat neki?

Figyelt kérdés
Konkrétan akárki kiszabhat neki feladatot vagy megkérheti különböző szolgálatokra,olyan mint egy szolga.Olyan kiszolgáltatott.😔
márc. 12. 04:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
29%

Ahol egész nap bent van a takarító, ott azért van, mert napközben is szükség lehet rá.

Ilyen helyeken általában mindenkinek van utasítási jogköre felette, mert nagyban egyszerűsíti is gyorsítja a munkát.

márc. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
70%
nem
márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
28%
Nem alárendeltje, de ha valahol eltakarítanivaló keletkezik, akkor nyilván minden dolgozó őket fogja keresni. Aki ezzel nem tud együtt élni, az ne legyen takarító.
márc. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
34%
ez a bunkó, proli szemlélet maximum ilyen trendi kis üvegpalotákban szokás, ahol diplomásék végzik a hasznos és értékteremtő sggnövesztést a laptopjukon szunyókálva...
márc. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
85%
Ha valamejik takarítóhoz így álnak hozá és ez neki problémát jelent utasítsa vissza a kéréseket azal az indokal hogy más elfoglaltsága van. Le kell rázni az ilyen embereket mert a fejedre nőnek. Üdv: egy takarító
márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem. A Munkaköri leírása tartalmazza a fel-alárendeltségi viszonyokat, a feladatait, valamint neki is van joga arra, hogy határt szabjon maga körül.
márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
26, akkor hogyan jelentheted ki, hogy nem, ha nem láttad a munkakörit?
márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Takarító vagyok és sokszor megaláznak a más munkakörben lévő munkatársaim,tapogatnak,röhögnek és gúnyolódnak rajtam.Kiosztogatnak,lenéznek és sok atrocitás ér általuk.Szexuális jellegű beszólogatások is,én mindent megteszek hogy ellássam a higéniát de már nagyon ki vagyok.Egyszer csak nem megyek többet.
márc. 12. 19:57
 29/34 A kérdező kommentje:
😥😥
márc. 12. 19:58
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Szólj a személyügyi osztályon.
márc. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!