Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kibeszèlnek a munkatársak?

Kibeszèlnek a munkatársak?

Figyelt kérdés
Nem akarok vele foglalkozni, de nagyon bànt a dolog. Szemèlyisègem nagyon messze állást az ilyen viselkedèstöl.
2023. nov. 1. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Honnan tudod?
2023. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkit kibeszélnek.
2023. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kimentem a mosdóba ès visszamenetkor azt hallottam, hogy megint nem tudtam hibátlanul megcsinálni egy feladatot, ès hogy ezt ès azt kell mèg kijavitaniuk. Persze egyikük sem mondta, hogy gond lenne a munkámmal. Ès pár nap mùlva a fönököm szòlt , hogy szedjem össze magamat, mert nagyon sok hibával dolgozom.
2023. nov. 1. 19:20
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Akkor tipli. Mert változni nem fognak. Neked kell változtatni. Közeget.
2023. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Én stockholm szindrómával oldottam meg a dolgot. Már ott tartok, hogy mint a reggeli kávét úgy kívánom a munkahelyi elnyomó légkört a mindennapjaimba.


Van annak valami bája, ha mindig az emberrel foglalkoznak, még akkor is ha épp bántják. Ilyen lehet a sztárság is :)

2023. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Mindig mindenkit kibeszélnek, csak a téma változó.
2023. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

sajnalom :(

Hat nezd szerintem következöre igenis halld meg lepjel vissza es alljal ki magader. szerintem nagyot neznek majd. Csak kedvesen megmondod nekik mindenkinek jobb hogyha a szemedbe mondjak, te ossze szeded magad, nekik nem kell javitani hiabakat...mindenki nyer

2023. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Ez most egy nekünk, a válaszokóknak címzett kérdés (hogy minket kibeszélnek-e) vagy pedig egy kérdésnek álcázott panaszkodó állítás?🤔
2023. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
válaszokóknak=válaszolóknak
2023. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi a kerdés? Az lemaradt.
2023. nov. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!