Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek, ha a műszakotok...

Mit tennétek, ha a műszakotok végén a váltó kolléga beszolna?

Figyelt kérdés
Kolléga megjegyezte mások előtt is, hogy nagyra vagyok magammal, meg hogy nagy a fejem. Nem reagáltam rá semmit, nem azonos a munkakörünk egyébként. Néztem egyet, majd elmentem.
2023. okt. 22. 01:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem izgat ha kirugnak, most is tudnek tobb munkahelyet is 🤷
2023. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%
Miért lett lepontozva a 9-esem? Bármiféle munkahelyi konfliktust verekedéssel próbálni megoldani a legrosszabb ötlet. Elég szomorú, ha az ide kommentelők zöme ezt pártolja.
2023. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
Mind1 hol van a konfliktus aki beszol az vallalja h szajbaverik
2023. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13: Olyan is van ám, hogy direkt azt akarja kiprovokálni, hogy a másik szájbaverje. Mert hogy akkor úgyis ki fogják rúgni, mivelhogy ő kezdte a verekedést, pláne, ha tanúk is vannak rá. Létezik az a fajta féreg kolléga, akinek egy szájbaverést vagy pofánvágást megér az, hogy kirúgathassa azt, aki szálka a szemében.
2023. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A mezei alkalmazottaknak illene ráébrednie, hogy a munkahelyi konfliktusok döntő többsége főnöki szervezéssel keletkezik. Spontán provokálásnak, félreértésnek, stb. van beállítva a dolog, de a valóságban az agresszor tudja, hogy a főnöke neki fog igazat adni - hiába van több tanú az ellenkezőjére.


Minden munkahelyi konfliktust érdemes bevizsgálni arra, hogy nem-e a méltóságunk tudatos aláásása és a végleges kikészítésünk a cél!

2023. okt. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerencsere olyan helyen vagyok ahol nem rugnanak ki ilyesmiert es ugyis nekem hisznek 😊
2023. okt. 23. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!