Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek, ha a műszakotok...

Mit tennétek, ha a műszakotok végén a váltó kolléga beszolna?

Figyelt kérdés
Kolléga megjegyezte mások előtt is, hogy nagyra vagyok magammal, meg hogy nagy a fejem. Nem reagáltam rá semmit, nem azonos a munkakörünk egyébként. Néztem egyet, majd elmentem.
2023. okt. 22. 01:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Annyit tettem, hogy odaléptem hozzá üdvözölni.
2023. okt. 22. 01:21
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Megjegyezném a dolgot, és nagyon vigyáznék az illetővel. Semmikép sem hagynám magam kiprovokálni, amíg ki nem derítem a viselkedésének a motivációját.
2023. okt. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ezekután mit tegyek? Ne kezeljek vele? Nézzem levegőnek?
2023. okt. 22. 01:33
 4/16 anonim ***** válasza:
43%

Mikor új helyre kerültem velem is volt ilyen. Kiégett kolléga folyton beszólogatott aztán egyszer meguntam, épp egy zsák 20 literes vizes flakon volt a kezemben, odaléptem hozzá és jól fejbe kólintottam vele.


Aztán ideges lett, megpróbált izomból nekem rohanni, mögöttem pont raklap volt. Kivártam a végső pillanatig majd hirtelen lendületből az arcába vágtam a raklapot amitől kiterült majd bele is rúgtam még egyet a földön.


Még aznap felmondott de persze volt 1 hónap felmondási idő ami alatt végig messziről került engem. Jól is tette.

2023. okt. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A kiégés... Ez is lehet egy oka. A kollégának ez a 3. Műszakja ide oda dobálják, mert alkalmatlan. Nem rendszerszerű, hanem szétszórtan dolgozik. Elkezd valamit, de nem fejezi be és más dolgot csinál.

Egyszer volt lehetősége, hogy egy fokkal magasabb pózt töltsön be, de nem jött össze neki. A nőknél sikertelen, kollégák nem szeretik a munkája miatt. Van aki emberileg se bírja. Protkója van elég fiatalon. Szociális bérlakásban él.

Nem vagyok egy beszólogatós típus, de megjegyzem ezeket. Talán jobb is, ha levegőnek nézem. Ez az ember egy selejt csúnyán szólva is. Csak bánt, mert ameddig a műszakomban volt, nem voltunk rosszban. Ez van..

2023. okt. 22. 02:02
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnék a véleményére.
2023. okt. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem nem joval kezdene, visszaszolnek neki😂

Fejesre mondanam, h a tied is lehetne picit nagyobb, mindjart tobb esz ferne el benne, azt nem lennel ilyen sz.r abban, amit csinalsz.

2023. okt. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Azt mondanam, hogy ha gondja van munkan kivul lerendezhetjuk.. ha meg gyava hozza akkor kuss. Ignoralnom kulon nem kellene mert csak azzal foglalkozok akit kedvelek a tobbi mintha ott se lenne
2023. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
8: Az nem jó ötlet, mert akkor a végén esetleg mindketten ki lennétek rúgva. Attól, hogy a munkahelyen kívül történik, a főnöknek még ugyanúgy van hozzá köze.
2023. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%

Amugy a csavo lehet adhd-s, az megmagyarazna, h mindent felbehagy es pontatlan, nem tud osszpontositani. A protkorol meg nem feltetlenul tehet, barmi tortent is a sajatjaival, megcsinaltatta.

Amugy ha sztem nem adtal ra okot, h igy viselkedjen, akkor lehet, h kavarnak a hatterben. Nekem nagyon hasonlo tortenetem van. Ugyanigy kollega a semmibol nekem esett, mint bolond borju az anyjanak. En is ugyanigy csak pillaztam, h ezt meg mi a fsz lelte. S utobb kiderult, h kavartak a hatterben.

En a helyedben csak kb ignoralnam. Ha koszon koszonnek, de elore nem.

2023. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!