Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak olyan kollégáitok,...

Vannak olyan kollégáitok, akik emberileg rendesek, jófejek, de dolgozni nem jó velük?

Figyelt kérdés

2023. okt. 11. 06:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak fordítva voltak ilyenek. Szakmailag profik, de emberi nullak. Nem is véletlen a múlt idő. A mostani helyemen jó fejek és jó is velük dolgozni nagyon.
2023. okt. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Arnold424 válasza:
100%
Igen,hisz a két dolog nem függ össze!
2023. okt. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, és fordítva is.
2023. okt. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Nincs, minden emberben van egy adag probléma: bennem is.

Ráadásul a magyar gondolkodás sem annyira jó, lassan mi sem fogunk különbözni a sokak által szidott más csoportoktól...

2023. okt. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan kollégám, akivel jó beszélgetni, emberként értelmes, szórakoztató, de mindent nagyon megúszósan csinàl meg, valamint mindent utolsó pillanatra hagy. Utóbbiból az következik, hogy mivel ráadásul egy köhögés után is simàn táppénzre megy, így nagyon sokszor az ő munkáját másoknak kell megcsinálni, mert addig nem ér rá, míg meg nem gyógyul... ilyen szempontból nagyon nem jó vele dolgozni.
2023. okt. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én magam ilyen vagyok. Úgy érzem hogy népszerű vagyok a munkatársak között de a munkához úgy állok hozzá hogy más is hozzáférjen. Tehát nem vagyok egy jó munkatárs.
2023. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van. Konkrétan balesetveszélyes, ha kétemberes feladat van. Nem tapintatlanság, hanem ilyen. Saját magára is veszélyes.
2023. okt. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Főnököm, csak ketten vagyunk asztalosok vagyunk.

Emberileg ilyen önzettlen embert nem sokat ismerek, a falujában kivétel nélkül mindenkinek segítünk mindenben amire csak megkérik, és az esetek többségében nem kér érte semmit… de a fakivágástól a fűkaszáláson át, a csatornatisztításig…

De dolgozni borzalmas vele, rettenet igénytelenül mindent annyira leegyszerűsít, olcsósít, hogy a végén szakmailag igénytelen munkát adunk ki a kezünkből.

2023. okt. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, pl. számolni nem tud, azt állítja hogy ilyen meg olyan zavarja van, de ha meg behoz eladni valamit akkor a visszajárót pillanatok alatt pontosan kiszámolja :D ettől függetlenül emberileg semmilyen probléma nincs vele.

Na de az inkább jellemzőbb hogy emberileg is nehéz eset és meg a munkában is elcseszi a dolgokat.

2023. okt. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak volt, szerencsére kirúgták. Emberileg semmi baj nem volt vele, viszont a munkáját telibe sz@rta, és mivel vele kellett dolgoznom, legtöbbször az ő munkáját is én végeztem el. Pl ketten szerveztünk tábort, ketten koordináltuk volna, felosztottuk a feladatokat, előkészületeket, amiből 90 százalékban semmit sem csinált meg... Még jó hogy volt B tervem, különben hatalmasat égtünk volna. Utána repült.
2023. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!