Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha hosszasabb betegség alatt...

Ha hosszasabb betegség alatt a kollega telefonon érdeklődik állapotom felől, akkor valóban emberileg érdeklem őt, vagy csak arra kíváncsi mikor térek vissza a gályára sz***pni? mert amíg nem vagyok , az én melómat is ő végzi...

Figyelt kérdés
vagyok olyan cinikus hogy az előbbi kizárt, ellenben az utóbbi... na az biztos.
2023. aug. 16. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
meg is válaszoltad a kérdésed. Gratulálok
2023. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak amiatt hiányolnak vissza. Velem is így van. Kivéve ha valaki rendes ember, te ismered jobban, olyan keres, pl haver stb
2023. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában csak álérdeklődés van mögötte.
2023. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent egy erzo lelku normalis embert nem erdekelhetne, mennyi ideig varjak el tole, hogy ket ember munkajat vegezze?
2023. aug. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked jobbulást kívánok, és azt, hogy valaki őszintén érted aggódva is kérdezzen az állapotodról, ha neked erre van szükséged.

De a munkatársad is megértem, nyilván nagyon leterhelt, hogy két ember munkáját kell végeznie, és nem mindegy, hogy ezt még két hétig kell csinálnia, vagy egy évig. Mert ha utóbbi, akkor szerintem joga van tudni, hogy jelezhesse a főnöknek, hogy nem bírja addig, és határozott időre fel kéne valakit venni helyetted, vagy új munkát keresni, ahol normálisan oldják meg a helyettesítést.

2023. aug. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vagy igen, vagy nem, ha érdekel, akkor muszály lesz rákérdezned :)
2023. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!