Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyűlölöm már a vendéglátást,ho...

Gyűlölöm már a vendéglátást,hogy keressek másik munkát?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok,17 éves korom óta ezt csinálom…azt erzem hogy olyan szinten égtem ki,hogy szabadnapomon nem akarok embert látni!

Ha a buszon hozzám ér valaki,sokan vannak,düh rohamot tudnék kapni.

A buta turistáktol,a tátott szájú azsiaiaktol mindenfele rasszizmus nelkul,de egyszeruen nem birom már oket annnnnyira buták. ( a mi vendég korunk a városban)

Tudom hogy ez nem jó amit érzek,egyedul pultozom egy 120 férőhelyes helyen.

Terasz pince középső tér,non stop tele turistával-13 orat heti 4 napot.

Van,hogy annyira úszom a szennyes én meg a rendelésben h eskuszom azon gondolkozom hogy nem birom fogom elvagom a torkom a késsel,olyan nyomás ez már.

Semmi segítségem egyedul mosogatok adom az italt töltök újra és nem allok meg,és nem birom már az embereket meglátom hogy új asztal és elhanyom magam,ki vagyok égve.

Milyen munkakörben kezdjek el nézelődni,nem dolgoztam meg soha mást,de tudom hogy ez így nem mehet tovább,mert kárt fogok tenni magamban vagy a környezetemben mert nem birom már.

Nő vagyo megyénként,otthon is főzök mosok takaritok,lennek sokkal szívesebben otthon mint szopnék itt bent folyamat.,esetleg egy 8-10 órás munkával vagy bármi egyébbel mint ez…


2023. ápr. 14. 14:04
1 2
 11/12 anonim válasza:
Dettó ugyanez! Én is inkább megyek szalag mellé legalább nem kell elviselnem az embereket 😅
2023. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Szerintem tudom én is mit érzel!


2,5 évig mosogattam egy német, michlein csillgos konyhán, tömény stressz,

annyira kiégtem, hogy hazaköltöztem és több mint egy évig nem is dolgoztam. Buliztam, úszni jártam, csak töltődtem.

Hagyd ott amint lehet!

2023. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!