Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyűlölöm már a vendéglátást,ho...

Gyűlölöm már a vendéglátást,hogy keressek másik munkát?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok,17 éves korom óta ezt csinálom…azt erzem hogy olyan szinten égtem ki,hogy szabadnapomon nem akarok embert látni!

Ha a buszon hozzám ér valaki,sokan vannak,düh rohamot tudnék kapni.

A buta turistáktol,a tátott szájú azsiaiaktol mindenfele rasszizmus nelkul,de egyszeruen nem birom már oket annnnnyira buták. ( a mi vendég korunk a városban)

Tudom hogy ez nem jó amit érzek,egyedul pultozom egy 120 férőhelyes helyen.

Terasz pince középső tér,non stop tele turistával-13 orat heti 4 napot.

Van,hogy annyira úszom a szennyes én meg a rendelésben h eskuszom azon gondolkozom hogy nem birom fogom elvagom a torkom a késsel,olyan nyomás ez már.

Semmi segítségem egyedul mosogatok adom az italt töltök újra és nem allok meg,és nem birom már az embereket meglátom hogy új asztal és elhanyom magam,ki vagyok égve.

Milyen munkakörben kezdjek el nézelődni,nem dolgoztam meg soha mást,de tudom hogy ez így nem mehet tovább,mert kárt fogok tenni magamban vagy a környezetemben mert nem birom már.

Nő vagyo megyénként,otthon is főzök mosok takaritok,lennek sokkal szívesebben otthon mint szopnék itt bent folyamat.,esetleg egy 8-10 órás munkával vagy bármi egyébbel mint ez…


2023. ápr. 14. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Felétek nincsenek gyárak?
2023. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Menj el gyerekekre vigyázni, gazdag családokhoz.
2023. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Én nem vendéglátós voltam de olyan munkám volt, hogy emberekkel kellett foglalkoznom. Ugyan azok a tünetek voltak/vannak nálam is mint nálad. Nem sikerül legyűrnöm ezt az ember undort ami kialakult akkor…

Én felmondtam, nem érdekelt semmi. Már előbb kellett volna mert kezdett tényleg tönkrevágni. Nem csak pszichés hanem testi tünetek is jelentkeztek amikor mentem dolgozni (nehéz légzés, nyomó mellkas, hányinger stb..) azon gondolkodtam már el kellene mennem kivizsgálásra mert valami nem oké.. felmondtam és rá 1-2 hónapra elmúlt minden testi bajom.

Szerintem menj el táppénzre pihenj egy kicsit. Vannak ilyen 2-3 hónap alatt elvégezhető okj-k egy kis pénzért, keress egy szimpatikusat és csináld meg. Így nem kell gyárba menned dolgozni. :)

(Szerintem mondj fel minél előbb mert ki fog csinálni teljesen..)

2023. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Nyisd meg a Jooble állásportált, és válassz önállóan végezhető munkát, aminél sem munkatársak, sem vendégek nincsenek.


Én ugyanezt tettem. Hatvan—nyolcvanezer forinttal kevesebbet keresek, de lett magánéletem, és már nem vagyok idegroncs.


Mérlegelj, szedd össze hogy mire van szükséged, mit vállalsz el és mennyiért, és már küldheted is az önéletrajzokat.


Sok sikert!

2023. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha van anyagi tartalékod, szánj rá pár hónapot, akár pár évet is egy másik szakképesítés megszerzésére úgy, hogy a vendéglátást teljesen abbahagyod. Tapasztalatból mondom, mert ez csak rosszabb lesz az idő előrehaladtával, én 30 éves koromig bírtam. Olyan mesterségre érdemes váltani, amire van kereslet és kell hozzá valami papír is, mert úgy "kapósabb" a munkavállaló.

Ha nincs más, persze a gyári, betanított szalag melletti munkák is megoldást jelenthetnek, hiszen jövedelemre szükség van, csak az a kérdés, hogy mennyire fogod bírni az ilyesmit a következő 30 évben.

2023. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Menj el táppénzre!Hányás hasmenés magas láz.(nálunk a cigók azt csinálják)
2023. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Sport kemény harcművészet prepper életmód , told le a feszültséget keresd tudatosan mi érdekel miben vagy egyedi profi .Csiszold , erre gyűjts fejlessz aztán kiemelkedve figyeled a helyzeteket nem tudatlanul reagálva betapadva . 5-7 évenkent már frissiteni váltani kell nincs továbbjutás , de nem csak anyagi szinten .... Nálam 35 utan gyült be , előttecen kullogtam az esemenyek után , mert kenyelemből inkabb maradtam de az elet kiugrasztott , ráuntam direkt keresem fejlesztem magam . Itt nem brájensztészi meg Endrútét seggarcok unalmas pofazasaira gondolok sem scientologiai átferésekre . A személyisegünk tudatalattink teli blokkokkal félelmekkel ezeket ki lehet iktatni , a tudatos taplalkozás hobbi váltás segít . A fogyasztás munka fizetés végtelen köre betompít ...
2023. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mongyá fel nézzél valami takarítást.
2023. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

16-17 évesen én is vendéglátóztam, de pár HÉT alatt annyira kiégtem, hogy soha többet, sőt, nem karrierembe vágó munkát sem vállalok el.


Simán kezdhetsz új munkába, akár tanulhatsz is valami szakmát.


Tudod mi érdekel?


Mennyi ideig tudnál bevétel nélkül élni?


Én tartanék egy kis szünetet, elmennék nyaralni, találkoznék a barátaimmal stb. Miután kicsit jobban vagy, kezdj el gondolkodni, hogy mi érdekelne. Aztán tervezd meg, hogy hogyan tudod megvalósítani és vágj bele. Mindenképp gondolkodj, mielőtt azonnal beleugrasz pl egy gyári melóba, ahol aztán szintén kiégsz. (Nem kell ezt azonnal elvetni, csak mérd fel, hogy mi illik hozzád)

2023. ápr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Aterzem bro.
2023. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!