Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnátok olyan munkahelyen...

Maradnátok olyan munkahelyen ami jól fizet de szarrá vagy hajtva és van 3 dolgózó nő aki patadzt veled?

Figyelt kérdés
Több mint 1 évig nem volt munkám...de itt meg nem érzem jól magam 3 hete vagyok ott....kb 15 nő alkalmazptt van ebből 3 szemét velem
2023. febr. 25. 23:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Pont az a vicces hogy az egyik csaj kezdemenyezte azt hogy tisztazzuk le nem akar felreertest velem es rosszba lenni.....majd eltelt par nap kerdezek tőlük vmit az irodaba mit hova tegyek az egyik valaszolt aki lekezelő látták rajtam hogy nem tudom hova tegyem a sérült terméket majd visszafordulok kérdezek vmit ez par masodperc volt latom ez a csak elkezdett vigyorogni a masikra ...nyilvan rajtam...es nem ertettem hogy mi volt ezen a kerdesemen ennyire krva vicces es rosszul esett foleg kotabban hogy ő kezdeményezte azt h beszéljük meg


.akkor mi a francnak nevet ki a primitives nem is ertem irrealis a reakcioja ....vagy azon nevetett hogy nem tudtam hova tegyem az árut...vigyorgott mikor hátra néztem megláttam majd mikor látta hogy látom hirtelen komoly fejet vágott

2023. febr. 26. 00:08
 12/17 A kérdező kommentje:

Azt látom hogy mindenki mindenkivel jol elvan es csak engem degradál ez a 3 nő


Az egyik harmincas korombeli

A masik kettő..ehyik 22 eves a masik 25

2023. febr. 26. 00:11
 13/17 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy félregépelek
2023. febr. 26. 00:12
 14/17 anonim válasza:
77%

Tarts még ki, majd tavasszal talán jobb lesz a gazdasági helyzet (vagyis legalább nem fogsz megfagyni ha nem fizeted a gázt), adj még egy kis időt.


Én a legutóbbi helyemen a főnök majdnem egy kétméteres kigyúrt állat volt, és olyan hangja amit a süket is meghall. 2 hét után volt, hogy a wcbe bezárkóztam sírni, hogy milyen helyen vagyok megint...


6 év után jöttem el, rájöttem hogy nem is olyan durva.

2023. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
A 3 nővel rendezd le a problémát.
2023. febr. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Próbálj meg kitartani, kérdező , adj magadnak időt. Ezt a primitív, ostoba , aberrált viselkedést ne vedd magadra. Ez a legnagyobb örömük az életben. Valakit kinevetni, kigúnyolni, kitölteni azt a belső ürességet , nyomort, ami bennük lakozik. Nem rólad szól. Rosszindulatú emberek ezek , tanuld meg kezelni. Fel se vedd. Máskülönben belerokkansz. Gonoszak minden munkahelyen vannak.
2023. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!