Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnátok olyan munkahelyen...

Maradnátok olyan munkahelyen ami jól fizet de szarrá vagy hajtva és van 3 dolgózó nő aki patadzt veled?

Figyelt kérdés
Több mint 1 évig nem volt munkám...de itt meg nem érzem jól magam 3 hete vagyok ott....kb 15 nő alkalmazptt van ebből 3 szemét velem
2023. febr. 25. 23:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Paraszt* lett volna
2023. febr. 25. 23:50
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ir félre a telóm mire kiirtam akkor vettem észre.Bocsika
2023. febr. 25. 23:51
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Miben nyilvánul meg a paraszt viselkedés?
2023. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Netto 290 a fizetes
2023. febr. 25. 23:52
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Maradnék. 3 hét még nagyon az eleje. Én az első 3 hónapban voltam így. Mostmar 3 éve. De jól tettem, hogy maradtam, mert a helyzet teljesen megváltozott azóta.
2023. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Az mindegy, hogy ki maradna, rólad van szó itt. Több mint 1 évig nem volt munkád, tehát neked krvára nehéz munkát találnod. Ha saját magadat kell eltartanod, akkor hogy fogod tudni fizetni a sárgacsekkeket 1 évnyi munka nélkül? Sehogy. Tehát ebben az esetben ez nem megoldás, ha csak nem direkt hajléktalan akarsz lenni, Ha pedig van mamahotel és ezt megtűrik akkor hajrá.
2023. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az ha elfordulok megmosolyognak

Ha kerdezek vmi teljesen normalis dolgot plul....visszafordulok latom megvigyorog az egyik


Nem ertettem miert de ez tortent



A masik kárörvendő rosszindulatu

Azon vigyorog ha vmi.miatt szoltak nekem hogy ne csinaljam egy teljesen banális dolog plusz méricskéli a munkam



A harmadik meg hiaba vagyok kedves lellkiismeretes folyton lekezelő stilussal beszel velem

2023. febr. 25. 23:55
 8/17 A kérdező kommentje:

Őszintén szlva nagyon visszafogom nagam visszafogottbak gondolnak

Mas helyzetben elkuldtem volna mar a picsaba őket

Csak nem tudjak hogy van egy teljesen mas oldalam is

Utalom a hazug ketszinu picsakat

Akik igazsagtalanul kritizalnak raadasul

2023. febr. 25. 23:59
 9/17 A kérdező kommentje:

Azert volt nehez mert nem akartam netto 200 ezerert gürizni

De amilyen káosz folyik ebben a boltban es faszfjek is nem eri meg nekem a netto 290 en sem

2023. febr. 26. 00:00
 10/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez el fog múlni. Belejössz, kicsit bizonyítod, hogy jól dolgozol és nem veszed föl az ilyen ostoba viselkedést. Ha túl megy egy ponton, akkor pedig kiállsz magadért. Nem kell lekezelően, csak határozottan. Az a legrövidebb út, hogy ez megszűnjön.
2023. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!