Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Maradnátok egy munkahelyen ha...

Maradnátok egy munkahelyen ha több munkatársatok nem kapott volna fizetést? Én megkaptam, de milyen cég az ahool ilyen megtörténhet?

Figyelt kérdés

Többen még a júliusi bérükre várnak ma is, amit legkésőbb aug 10-én meg kellett volna kapniuk.


Én nem vagyok érintett de azért elgondolkodtam hogy most őket vagy átverték mert lenne pénz csak nem adták nekik oda (és akkor milyen cég ez...) vagy tényleg nincs pénz mert annyira gyenge lábakon áll az egész cég (ás akkor milyen cég ez...)


Szóval summa summarum, jobb innen elhúzni?


Én megkaptam a bért-még egyelőre. Mi lesz ha jövő hónapban már én se kapom?


2022. szept. 3. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Balázska, téged sehova se vesznek fel, szerintem maradj, amíg nem rúgnak ki.
2022. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból. Ahol ilyet megcsinálhatnak, az eléggé alja ahhoz, hogy feltételezze az ember, hogy megteheted, hogy elhúzol, de nem nagyon találsz másikat.
2022. szept. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, hónapról hónapra élek, hó végéig lenullázom magam
2022. szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!