Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hiba volt 33 évesen. ennyi...

Hiba volt 33 évesen. ennyi sérülés után kamionozni kezdenem?

Figyelt kérdés

Egy 8 évvel ezelőtti motorbaleset után eltört a vállam, kulcscsontom és a térdem, azóta is fáj ha fizikai munkát végzek, vagy megerőltetem, de akár egy hosszabb séta után is. Jelenleg 34 vagyok, és tavaly határoztam el, hogy pályát váltok és megcsinálom a CE jogsit, hogy gyekerekkori álmom valóra váltva kamionsofőr lehessek. Direkt olyan munkát kerestem, ahol nem kell pakolni, árút mozgatni, így jelenleg egy tartálykocsi szerelvényen dolgozom. A vezetéssel nincs gond, elmegyek a világvégére is, csak ne kelljen kiszállnom a fülkéből. Csakhogy mindig akad valami javítanivaló, amit nekem kell megoldanom. Múlthéten például egy egyszerű kerékcsere adta a fel a leckét. Egyedül nem is tudom elvégezni, így a cég küldött egy kollégát, és az út szélén ketten cseréltük ki. Nagyon megszenvedtem, másnap dolgozni sem tudtam a fájdalomtól és még jelenleg is érzem. A kollégák azt mondják, hogy ez mind a sofőr feladata, és sehol nem fogok olyan munkát kapni, ahol csak vezetni kell.

Youtubeon vannak ilyen 50kilós cicababák, akik ugyanúgy kamionznak, nem tudom elképzelni, hogy ők hogyan oldanak meg egy ilyen helyzetet önerőből.



2023. febr. 8. 22:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
#20 nál a pont. Amivel járok kocsi,700e kilóméteres kora óta nem termel hasznot gyakorlatilag annyit van szervizben. Végre eljutottunk oda, hogy a főnököm jobban várja az új gépet mint én :D
2023. febr. 23. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

#19


maradtál volna inkább csendben xd

de a felpontozásodból látszik, hogy nagyrészt olyan emberek írkálnak ide akiknek halvány lila fogalma sincs a kamionozásról

2023. márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!