Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megsérültem munkába lépés...

Megsérültem munkába lépés előtt, ez nem lehet igaz . Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem az embert veri a sors .

Konkrétan az történt , hogy november 2.án kezdtem volna az új munkahelyemen Győrben és pénteken kellett volna felmennem orvosi vizsgálatra és szerződés aláírásra .

A mai napon futsal meccsem volt és egy fejelésből ahogy érkeztem lefelé meglöktek a levegőben és nagyon csúnyán alámfordult a lábam . Éreztem , hogy baj van mert iszonyatos erős fájdalmat éreztem és mire a cipőt levették a külső bokaszalagomnál egy hatalmas nagy púp nőtt . Orvos ismerősöm látta azt mondta a szalagok nem szakadtak valószínűleg de erre napokig még csak ráállni sem fogok tudni . Mivel már ennyire későn nincsenek a cég HR irodáján emailen üzentem nekik , hogy a november 2.-i munkakezdésnek biztosan nem tudok eleget tenni de félek hogy buktam az állásomat ( Audi Hungária ) egy ilyen szerencsétlen szituáció miatt . Mi mást tehetnék még esetleg az ügy érdekében ? A troll válaszokat nem kérem , köszönöm .



2015. okt. 27. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, minek írsz tegnap üzenetet, mikor ma fel is hívhatnád őket...
2015. okt. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kérdés jogos de első körben azért írtam ,merta kolleganő akivel a kapcsolatot tartom nem mindig elérhető telefonon .
2015. okt. 28. 09:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, attól még úgyiscsak ma olvassa/olvasta leghamarabb, azalatt meg a telefonon hívást is nyilván megpróbáltad már.
2015. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így van és jogos de már intézve lett a dolog :)
2015. okt. 28. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!