Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introvertált cigány fiúként...

Introvertált cigány fiúként milyen munkakörök lennének nekem valók, amihez elég az érettségi?

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 09:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
97%

Mennyire vagy introvertált? Nem szeretsz emberek között lenni, vagy kimozdulni sem nagyon szeretsz az élőhelyed környékéről?


Mert ha csak simán nem akarsz társaságban lenni, akkor lehetsz kamionos. Egyedül vagy, nem bsztat senki, bejárhatod az országot-világot, ráadásul szarrá keresheted magad vele.

2022. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
36%
Én azt nem értem, hogy mi a fenének kellett feltétlenül beleírnod a kérdésbe, hogy roma vagy?
2022. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
75%
Javaslom, nézz körül múzeumoknál, hogy nem keres-e valamelyik teremőrt, pénztáros. Nincs akkora forgalmuk, hogy elviselhetetlen legyen számodra egy ilyen jellegű munka elvégzése. Próba, szerencse!
2022. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
97%
Én is a raktári munkát mondanám, mert szintén raktárban dolgozom introvertált félig roma nőként, és van némi fejlődési lehetőség is (legalábbis nálunk). Például a cég által elmehetsz targoncavezető tanfolyamra, megszerezheted a jogsit, de egy kolléganőm az érettségit csinálja most így. Szóval nem rossz itt.
2022. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2022. szept. 29. 06:53
 26/34 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem elég jogos a kérdezőtől, hogy hozzátette a "félig cigány fiú" kiegészítést. Gondoljatok bele hogy mennyi előítélet van a származáson kívül is. Nem, kor szintén meghatározó lehet és van is róla számos kérdés ezen az oldalon is.


Kedves Kérdező!

Merre laksz, mennyire vagy mobilis? Van-e jogosítványod (vagy lesz-e mostanában)? Mik az erősségeid, miben vagy jó? Szereted ha megmondják hogy mit csinálj és azt te elvégzed, vagy inkább szeretsz te magad rendet tartani és rendet betartatni, nagyobb felelősséget vállalva? Sok kérdést fel kell tenned magadnak és a válaszaid segíteni fognak eligazodni.

2022. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
72%
#27 Nem akarnak belegondolni. Tegnap a válaszok fele színtiszta rasszizmus volt, és még így is kérdező kapta meg, hogy milyen gusztustalan hogy fél a rasszizmustól.
2022. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Rendőr
2022. okt. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Határvadász. Most keresnek alapfokú végzettséggel. Ha pedig van Érettségit, akkor meg menj rendőrnek.
2022. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy valamilyen irodai munkában gondolkoznék, ha introvertált lennék. Csinálj meg valami ehhez passzoló OKJ-s (vagy ami van most helyette) papírt, és közben már nézegess hasonló hirdetéseket, ahová enélkül is felvesznek, hogy legyen munkatapasztalatod mire végzel.
2023. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!