Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Introvertált cigány fiúként...

Introvertált cigány fiúként milyen munkakörök lennének nekem valók, amihez elég az érettségi?

Figyelt kérdés

2022. szept. 28. 09:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%
Egy szál érettségivel nem igazán tudsz válogatni. Kb annyi, mint a nyolc általános. Betanított munkát tudsz vele találni. Ezen belül te tudod, hogy mit tudsz hosszú távon csinálni. Nem mindegy, hogy bírod a fizikai munkát, vagy a kézügyességed jó.
2022. szept. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
A kézügyességem borzalmas
2022. szept. 28. 11:14
 13/34 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy igen kérdező, azzal hogy szándékosan a származásod alapján megkülönbözteted magad, inkább te tűnsz rasszistának. A mai píszí világban már semmit nem számít a legtöbb helyen a rassz, hanem a végzettség, tudás. Inkább ezzel van baj, csak egy érettségivel nem igazán válogathatsz. Azt tudid csinálni hogy most átmenetileg elmész vmi gyárba, raktárba, és ha meglesz a szakmád, váltasz valamire ami abba belevág. Ez a legegyszerűbb
2022. szept. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
36%
Gusztustalan az előítéleted kérdező!
2022. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
95%

#12

Akkor marad a fizikai munka: bútorszállítástól a raktári komissiózásig.

De lehet, hogy az se lenne hátrányos, ha bemész egy munkaerőközvetítő céghez, és bemutatkozol. Megismertetnek a lehetőségeiddel, de semmi se kötelező. Mert én most hiába írom, hogy x cégnél van felvétel, ha te az ország másik végében élsz.

2022. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
16%
munka teso?!?!
2022. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy csak , hogy világos legyen a rasszista kommenteket törölték azért írta a kérdező.
2022. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Nem állt szándékomban semmi rosszindulat,de érzem a bőrömön a mindennapi atrocitást,ezért emeltem ki roma vagyok! Még, hogy én vagyok az előítéletes, csak mert kimertem írni, ezt a kérdést...
2022. szept. 28. 12:27
 19/34 anonim ***** válasza:
61%

Nem azért vagy előítéletes, mert ki írtál egy kérdést. Hanem egyszerűen azért, mert a bőrszínednek nincs a munkához köze. Aki akar dolgozni az afro amerikai bőrszínnel is talál munkát, aki nem akar dolgozni az szőke hajjal és kék szemmel se fog semmit elérni.

Kaptál normális válaszokat is, a valódi támadó kommenteket törölték. Mégis a támadásra reagálsz a normális kommentek helyett. Ezért írtam azt, hogy már te vagy magaddal szemben rasszista.

2022. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
36%
Menj gyári melósnak.
2022. szept. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!