Az nem etikátlan ha egyes embereknek egyes napokon nem kell bejönni, mert „úgyse tud mit csinálni“ de ki se írják szabira és a teljes bért megkapja így is? Más meg nem?
Amikor nincs benn elég munka, egyes embereknek azt mondja a főnök holnap ne gyere mert úgyse tudsz mit csinálni.
De szabira nem írja ki őket, így erre a napokra ugyanúgy bért kapnak mintha benn lennének.
Bért a semmire.
Mások meg ha nulla munka van is, akkor is be kell jöjjenek, és kb semmit se csinálnak, de azért 5 perccel előbb el nem mehetnek. Fizetett székmelegítés.
Nem kéne egységes elbírálásnak lenni? Ha a semmire kapnak pénzt egyesek, és be se kell jönniük, akkor oké de akkor legyen mindenkinek ez az elbánás.
Nem?
"És ha bemegy és nem dolgozik semmit mert nincs munka és megkapja a teljes bért ugyanúgy, az jobb lenne? "
Akkor másképp kérdezem. mi a fenénke utazzak én napi 2 órát azért hogy benn a lóf**szt csináljam, a semmit, amikor más be se jön, és ugyanúgy pénzt kap?
Akkor ez a kérdés.
Ha neki jár, nekem miért nem jár?
"Szívesen felvételiznék oda"
Havi 220 bruttóért? Hát...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!