Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi baja lehet a pultosnak ha...

Mi baja lehet a pultosnak ha mi bemegyunk?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb pub. Kisebb, otthonosabb hely. De több helységes, lehet csocsózni is stb.

Sokan jarnak oda csoportosan (4-5 fő barátok egyutt)


Mi a párommal kettesben szoktunk menni, szeretjük, mert nyugis.


A pultosnak moat tűnt fel hogy visszajáro vendegek vagyunk mindig ugyanazt kérjük ki stb, kezdunk ismerős arcok lenni



Es legutobb mikor bementünk es meglátott minket, pofát vágott ill húzta a száját(az volt ráírva na már megint jöttek ezek)



Kérdem én. Mi a ...baja lehet?


(Barátomnak nem tűnt fel, nem tudom máshova invitáljam e inkább, nem merek bemenni igy...)



2022. márc. 12. 21:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Ebből ezt elég nehéz kitalálni.
2022. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
58%
Ez probléma? Miért érdekel milyen pofat vág?
2022. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
98%

Mit kértek? Egy kólát két pohárral...és ott ültök 3-4 órát?


Mert akkor érthető...😂

2022. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg tőle!
2022. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
97%
Hát szoktatok venni valamit? Meddig maradtok?
2022. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
97%
Mennyit fogyasztotok? Borravalót hagytok-e?
2022. márc. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%

Ha egy fél liter kólát isztok 2-en és ott ültök, foglalva 1 teljes egész asztalt (főleg, ha ilyen 8-10-20 főset) 3-4 órát, akkor tökre igaza van, hogy pofákat vág. (Bár nem pofákat kellene vágni, hanem odamenni, és megmondani, hogy Parancsolnak még valamit? - Ha pedig nektek erre nem esik le a 20 filléres (olyan már nincs, de érted ugye?!) a fejetekben, akkor ki kellene mondania kerek perec, hogy az van, hogy foglaltok egy asztalt, amiből adott esetben befolyhat AKÁR 2-3-4 Deák-bankó (20.000-es) is, de ti foglaljátok, ezért... khhhhrrrrrmmmmmmmmmm,...


Ha nem erről van szó, és fogyasztotok normálisan, és emellett NEM őrjöngtök, NEM énekeltek nagy hangerővel üvegvágó hangon borgőztől/sörtől/pálinkától megrészegülve, akkor viszont nincs alapja!


Mivel mi nem vagyunk ott, nem látjuk a dolog hátterét, ezért nem tudhatjuk!(Így nyilván senkinek innen nincs joga ahhoz, hogy bármelyik oldalon - akár a tieteken, akár a kocsmárosén - állást foglaljon.)

2022. márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
80%
7: 8-10-20 fős asztalt hogy foglalhatna el 2 személy?
2022. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
35%

Kérdezd meg, hogy mi a gond. Ha kiderül, kérj elnézést. De bárhogy is, az előttem válaszolóknak is igazuk van. A pub reklámozása meg hogy csocsózni is lehet, stb... teljesen értelmetlen. Senki nem kérte, hogy elénktárd a focimániád (nem mindenkit érdekel az a baromság).


Mint ahogy senki nem kérte, hogy bemutassam a fociutálatomat, én is leírtam mert csak alapon. Csak nem lesz gond egy ilyen, a kérdés szempontjából lényegtelen információból.

2022. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Vannak 2 fős asztalok

Alkohol iszunk

Adunk borravalot is

Max 1 órát szoktunk lenni de akkor kérunk ujabb "kört"

2022. márc. 12. 22:10
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!