Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi baja lehet a pultosnak ha...

Mi baja lehet a pultosnak ha mi bemegyunk?

Figyelt kérdés

Van egy kisebb pub. Kisebb, otthonosabb hely. De több helységes, lehet csocsózni is stb.

Sokan jarnak oda csoportosan (4-5 fő barátok egyutt)


Mi a párommal kettesben szoktunk menni, szeretjük, mert nyugis.


A pultosnak moat tűnt fel hogy visszajáro vendegek vagyunk mindig ugyanazt kérjük ki stb, kezdunk ismerős arcok lenni



Es legutobb mikor bementünk es meglátott minket, pofát vágott ill húzta a száját(az volt ráírva na már megint jöttek ezek)



Kérdem én. Mi a ...baja lehet?


(Barátomnak nem tűnt fel, nem tudom máshova invitáljam e inkább, nem merek bemenni igy...)



2022. márc. 12. 21:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem. Miből gondoljátok, hogy a kérdező nem nő?
2022. márc. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
82%

#22 csocsó, ő hívja el a párját máshova.

Általában a pasi, férfi hívja a nőt. Barátom, párom így írta. Ebből nekem az jött le, hogy két srácról van szó. Sorry, ha rosszul gondolom.

2022. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
94%
Hat en vendeatoskent azt mondanam h tokmind1 ki ment volna akkoris pofat vag mert kvara nincs kedve melozni 😀
2022. márc. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
83%

23: Szerintem simán lehet a fordítottja, pláne ha hosszabb ideje együtt vannak. Na meg ha két férfi kenne, akkor nem csodálkozna azon, hogy furán néz a pultos, gondolom, nem bezárt ajtók között nevelkedett.

De persze tévedhetek.

2022. márc. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
kenne=lenne
2022. márc. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
75%

Én ilyen esetben - ha nem látjátok a konkrét okát - egész egyszerűen nem mennék oda. Máshol fogyasztanék, vagy nem fogyasztanék, vagy otthon (vagy váltogatva, mindig másik havernál fogyasztanék, úgy, hogy te is sorra kerülsz)...

Ha a magatokét isszátok, nem kell egy huncut peták, egy garas borravalót sem adni (nincs felszolgálási díj, se jatt, se semmi), alapból valamivel olcsóbb is (kocsmában 1 pohár - 3 deci kerül annyiba kb. mint a boltban egy egész üveg sör ára - sacc/kb.) , és sörözés vagy borozás után még az üvegvisszaváltásból befolyó összeg (durván mondjuk kb. 10 üvegnél 1 üveg sör ára) is a vendéglátó személyt (ha te hívod meg a csapatot, akkor téged) illet.

2022. márc. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
75%
Egy kis "kötekvés", de a haver a barát szó formája. Nem lesz attól valaki ezmegaz, hogy haver helyett azt mondja egy férfira, hogy barát. Pl, a lányok is barátnőnek hívják a lánynemű barátaikat, mégsem ezmegazok. Meg amúgysem kéne egyből arra gondolni hogy melegek. Tipikus belebeszélés.
2022. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
A #12-vel ertek egyet. Túlgondolja a kérdező.
2022. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
#27 15-ös kérdésre 16-os válasz! Engem marhára nem érdekel a nemi identitása.
2022. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
27-es vagyok. Erről van szó. Nekem sem az a bajom, hogy mássága van, ha nekik ez jólesik csinálják. De nem kellene általánosítani etéren, csak mert két férfinak egy pohár sörre támad kedvük és irány a kocsma.
2022. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!