Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az élet miért azoknak ad több...

Az élet miért azoknak ad több lehetőséget, akik mernek vétkezni?

Figyelt kérdés
Pl. valaki mobbingol a munkahelyen, vagy csúnyán kibeszéli esetleg lenézi a nagyfőnököt, aztán később, ismerősnek jelöli. Tehát, az ember bármikor gusztustalanul viselkedhet, nem azt fogják pártolni, aki a jóra törekszik, hanem aki mer nagyokat hibázni. Azoknak, nem kell minden alkalommal összerakni magukat, mert a magas egójuk, ezt lehetővé teszi. Mit gondoltok erről?
2021. aug. 25. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt eléggé lesarkítottad és nem igaz az állítás. De abban lehet valami, hogy akik nem félnek hibázni, azok több lehetőséget ragadnak meg, így nagyobb eséllyel lesznek sikereik is.
2021. aug. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gátlástalan emberek előtt kevesebb gát van, ez egyértelmű.
2021. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a lehetőség száma több, hanem az, hogy mennyi lehetőséggel él adott személy.
2021. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Mo.-n igen, ez nemzeti sport.
2021. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kérdésed mondatának semmi köze nincs a leírásodhoz.

Vétkezés nem egyenlő mobbingolás meg gerinctelenség, sunyiság..


Én merek pl "vétkezni", értsd kockáztatni, ha xar valahol. Megszívtam egyébként, de ez még nem a vége. Merni kell hibázni, így fejlődsz. ÉS így is nyerhetsz többet. De ennek semmi köze a gerinctelen viselkedéshez.

2021. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!