Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diploma nélkül milyen lehetősé...

Diploma nélkül milyen lehetőségeim vannak munkavállalás terén? L

Figyelt kérdés
Van olyan, ami nem robotmeló és lehetséges az előrelépés?

2020. jún. 29. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Mihez értesz?

Nyelvtudásod van-e?

2020. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van szakmád, persze
2020. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Se szakmám, se nyelvtudásom alapfokú angolon kívül. A kommunikációs képességem is rossz, ezért érzem reménytelennek a helyzetem.
2020. jún. 29. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg elmenni valami tanfolyamra? Nemtudom mennyi idős vagy, de 24 éves korodig még OKJ-re is be tudsz iratkozni, meg vannak szakmák, amikkel jól lehet keresni, ha kitanulod (nemtudom mi érdekel, de például ott a könyvelő, az hiányszakma, és sokszor egy diploma nélküli könyvelő sokkal többet ér, mint egy diplomás, ez tapasztalat. Sőt, nálunk például van egy könyvelőiroda, ahova még azokat is felveszik, akiknek nincs papírjuk erről, mert annyira keresik az embert).
2020. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha sz.rt se tudsz, semmihez se értesz és semmit nem is akarsz, akkor mégis mit akarsz csinálni?

nekem sincs semmi értelmes végzettségem még, van egy érettségim, de felsőfokon beszélek németül, középen angolul és franciául, meg elmakogok pár szót japánul, ez elég volt egy pincérszerű melóra.

annyit keresek, hogy megélek belőle, előrelépni nem nagyon tudok, itt mindenki dolgozik a főnöktől a beosztottig, első látásra nehéz leválogatni ki van itt négy éve meg ki jött most májusban... de közben elmehetek másik iskolába, hogy szerezzek szakmát és utána abban dolgozhassak tovább.

2020. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nulla tudással hova szeretnél előrelépni? Amúgy igen diploma nélkül is kereshetsz hétszámjegyűt, de nem holnaptól, hanem mocskosul sok munka és tanulás előzi meg.
2020. jún. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A robot munkát miért nem valalnad be?

Szerintem nincs más esélyed :(

Én is azt csinálom csak külföldön, 500e/ho és van maszek munkára lehetőség 5000e / óra.

Ha van angol tudásod az egy jó pont :)

2020. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!