Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondolsz egy olyan munkahe...

Mit gondolsz egy olyan munkahelyről, amelyik először elutasítja a jelentkezésed írásban, majd hónappal később telefonon felhívnak, hogy mégis érdekled őket, gyere be interjúra?

Figyelt kérdés
Az ilyennel mit kezdjen az ember?

2021. aug. 13. 21:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt iylen, egy év múlva hívtak, de azóta sokkal jobb helyen voltam.

Biztos hogy nem mennek el elvből sem.

2021. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen munkáltató elvtelen. Nálam felejtős már csak azért is, mert a munkáltatók komolyan elhiszik, hogy az emberek - abban a szélhámos világban, amelynek kialakításából oroszlán részt vállaltak ők maguk is, munkáltatóként, - 3000 évig fognak várni arra, hogy méltóztassanak visszajelzést küldeni egyáltalán. Többségük nagyüzemben tojik az érdekeltségi körükből rövid távon kiesett pályázókra, nem csoda, hogy idővel visszanyalt a fagyi. Akik manapság keresnek állást, alapból azzal nyitnak, hogy minimum 10-15 helyre jelentkeznek az első levegővel, nem fognak szélhámosokra várni hónapokat, - mint régebben tették azt helytelenül. Az első legkedvezőbb ajánlatra én is mennék és utána napi szinten irkálhatna, telefonálgathatna, aki addig hülyére vett, - vastag guanó, magasról a fejükre!
2021. aug. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ. Ha közben találtál egy jobb munkahelyet, akkor gúnyosan visszaírnék a HR-nek, hogy "na látjátok, bánhatjátok, hogy nem engem választottatok nyomorékok."


Én nem egyszer csináltam ilyet, kussolt is a HR.

2021. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én simán bemennék, ha érdekel a munka és nem hallottam rosszakat a cégről. Lehet, hogy nem vált be az előző felvett munkatárs, vagy felmondott vmiért.

Meg az alapvetően pozitív, hogy legalább méltattak anno negatív válaszra.

2021. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja igen.szanalom,en a legtobb HRest emiatt lapatra is tennem, mert meg egy negativ választ sem bir elkuldeni. Komolyan, minek vannak ott?
2021. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!