Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet megkeresni...

Hogyan lehet megkeresni interneten egy munkahely alkalmazottjait?

Figyelt kérdés

Van rá lehetőség, ha a munkahely a weboldalán nem közöl ilyen adatokat?

Mert láttam valakit, aki nem tudom kicsoda, de szeretném tudni :DD És nem alkalmas, hogy mostanában újra elmenjek oda, mert gyalogos mértékkel nincs közel, saját autóm pedig nincs. Plusz meglehet, hogy mikor legközelebb odamegyek, épp nem fog dolgozni.

Ezt az utóbbi részt amúgy nyugodtan figyelmen kívül lehet hagyni. :D



2021. júl. 8. 20:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10 györi kórházban dolgozom és valóban nincs kint sehol sem az összes dolgozó osztályról osztályra. Úgyhogy így felejtős
2021. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha a cég a weboldalán közzéteszi (megteheti), akkor az alapján, ha nem, akkor Facebookon a cég ismerősei/lájkolók/megosztói alapján.
2021. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

GDPR nem feltétlen engedni.

Mostanában mi ez a sok "nyomozok mindenki után"-szindróma itt ezen a portálon?

2021. júl. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

[link]


Itt egy példa, de a legtöbb osztály dolgozói fent vannak az oldalon.

2021. júl. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt zaklatóm, és nagyon ideges lettem volna, ha a munkahelyem kiadja, hogy ott dolgozom. Valószínűleg nem véletlenül nem tudod, hogy kicsoda.
2021. júl. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a belső címtárból bármilyen másik alkalmazottat, névvel, fényképpel, beosztással, munkahelyi elérhetőséggel. Amúgy "civileknek" sehogy, az egyes szakterületek vezetői a legalacsonyabb beosztásúak, akiket még a nyilvános honlapon megtalálsz.
2021. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!