Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felelőssé tehet egy munkahely...

Felelőssé tehet egy munkahely a feleségem viselkedéséért aki nem a cég alkalmazottja? Az asszony elküldte a főnököt a retekbe telefonon.

Figyelt kérdés

A főnököm arra veri otthon hogy a dolgozókat hívogatja bőven munkaidő után mindenféle mondvacsinált piszlicsáré ügyekkel. A telefon nem céges, munkaidő rég lejárt az ügy nevetséges (este 10kor kérdése: mi jött ma postán? Másnap reggelig nem ér rá? Nem.)

Mivel jobb a békesség meg féltem az állásom hát felveszem és marha érdeklődőt játszok.

Az asszony már ezerszer mondta hogy a mi a francért nem küldöm el az anyjába ha este 10kor hív.

Na elmentem fürdeni csöngetett a főnök. Asszony vette fel. És bizony elküldte de nem ám válogatott szavakkal. Konkrétan a redvás k***va anyjába és megmondta neki hogy a farkával játsszon ne a telefonnal, ha nincs élete és ennyire unatkozik kösse fel magát (erre jöttem ki a fürdőből). Kivel beszéltél? Azzal a farokkal, a főnököddel. Viccelsz? Nem, nem viccelt.


Másnap állt a bál. Hogy hogy képzelem én. Mondtam mit hogy képzelek. Hát ezt a hangnemet. Mondom velem beszélt? Nem. Hát akkor? De a feleségem. Mondom a feleségem felnőtt ember maga is az, ha van gondjuk egymással megadom a számát beszélje meg. Nagy sikert nem jósolok, de ha hiányzik hogy még1x elküldjék a retekbe, hát hajrá.


Erre a főnök elrobogott. Lesz még folytatása mondta. De milyen folytatása lehet?


2015. okt. 19. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan EMIATT nem küldhet el, mert te nem vagy a feleséged viselkedéséért felelös. Viszont ha akar talál valamit, ami miatt felmondhat neked.


Mindettöl függetlenül a feleségednek van igaza, és ha már a legelsö ilyen alkalommal leállítottad volna a fönököt, akkor nem szokott volna rá erre a hülye játékra. De ha nem akartál volna konfrontációt, akkor egyszerüen nem veszed fel, ha a fönök este hív.

2015. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Hahaha, hát ez hatalmas! :-) Majdnem leestem a székről, amikor olvastam! :-) Derék, belevaló asszonyod van koma!!! Ha nekem fele ilyen lenne, megnyalnám után mind a tíz ujjamat, az biztos (ha van itt ilyen nálam jelentkezhet)! Komolyan irigyellek! De szerintem ha a főnöködnek van humorérzéke, akkor nem lesz ebből semmi sem! Vagy az asszony összepajtizik a főnökkel és meghívhatjátok vacsorázni mint a régi szép időkben... Vagy a főnök megy majd kettesben vecsernyére az asszonykával valamelyik külvárosi egycsillagos szállodába. Egyébként meg ki tudja, bármi lehet...
2015. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

pacsi az asszonynak :D

(bocs az offért.:D)

2015. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Latcik ki a tökösebb :-D , jol tetge rá se rants a főnöködet meg feladnam zaklatásért ha ilyen szarokkal zaklat este 10 kor vagy vennek ebresztőórat es mobilt kikapcsolnam
2015. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ha kívánhatnék ilyen feleséget kívánnék magamnak! :D

Kiállt érted, köszönd meg Neki!

Lehet, hogy a főnököd egy kicsit magába néz, és visszafogja magát.

2015. okt. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Látszik ki hordja otthon a nadrágot :D Totálisan igaza van a feleségednek, mégha a stíluson van is mit csiszolni, munkaidő után ne hívogasson engem ssenki telefonon, legfeljebb ha élet-halál kérdés és az se legyen rendszeres. Vegyél példát az asszonyról és növeszd ki a tökeidet, hogy tudja a helyét a főnököd, alkalmazott vagy és nem csicska meg 0-24-ben ügyeletes személyi asszisztens.
2015. okt. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ha kívánhatnék ilyen feleséget kívánnék magamnak! :D


Na most üzenem mindenkinek aki ilyen csajt akarm, aki szeritn tökös az asszony aki már rég kiosztotta volna a főnököt stb.

Ez mind nagyon szép.

De.

vajon ha maholnap a retek főnök valami mondvacsinált indokra hivatkozva kivág mint a fosos macskát és amíg nem találok mást egy fizetésből kell majd megéljünk vajon akkor is ilyen "tökös" lesz az asszony?

Mert az ő fizetése (bolti eladó) az a kemény nettó 70, na az az éhenhaláshoz elég.

Vajon majd ha a villanyszámlát se tudjuk majd kifizetni akkor is ilyen tökös és megmondó asszonság lesz?

Mert mondjuk ha jön az elmű és kikapcsolja az áramt na azoknak aztán anyázhat aztán is kikapcsolják.

2015. okt. 20. 08:16
 8/11 A kérdező kommentje:

alkalmazott vagy


Így van! És ha elmondom a főnökömnek "hol a helye" semmi perc alatt már nem is leszek alkalmazott!!!!

2015. okt. 20. 08:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen főnököt ilyen munkahellyel nem siratnék.
2015. okt. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
figyu egyet se félj, ha akar bármikor kidob, és ha kicsi esze van akkor rájön, hogy a feleségednek igaza van, sőt ugy vettem észre, hogy a bevált munkaerőt nem szokták kidobni csak ugy, és a 9-esnek iagaza van, ilyen főnököt ilyen munkahelyet én sem siratnék, és ha valamire való is vagy akkor egy kettő találsz egy másikat :)
2015. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!