Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felelőssé tehet egy munkahely...

Felelőssé tehet egy munkahely a feleségem viselkedéséért aki nem a cég alkalmazottja? Az asszony elküldte a főnököt a retekbe telefonon.

Figyelt kérdés

A főnököm arra veri otthon hogy a dolgozókat hívogatja bőven munkaidő után mindenféle mondvacsinált piszlicsáré ügyekkel. A telefon nem céges, munkaidő rég lejárt az ügy nevetséges (este 10kor kérdése: mi jött ma postán? Másnap reggelig nem ér rá? Nem.)

Mivel jobb a békesség meg féltem az állásom hát felveszem és marha érdeklődőt játszok.

Az asszony már ezerszer mondta hogy a mi a francért nem küldöm el az anyjába ha este 10kor hív.

Na elmentem fürdeni csöngetett a főnök. Asszony vette fel. És bizony elküldte de nem ám válogatott szavakkal. Konkrétan a redvás k***va anyjába és megmondta neki hogy a farkával játsszon ne a telefonnal, ha nincs élete és ennyire unatkozik kösse fel magát (erre jöttem ki a fürdőből). Kivel beszéltél? Azzal a farokkal, a főnököddel. Viccelsz? Nem, nem viccelt.


Másnap állt a bál. Hogy hogy képzelem én. Mondtam mit hogy képzelek. Hát ezt a hangnemet. Mondom velem beszélt? Nem. Hát akkor? De a feleségem. Mondom a feleségem felnőtt ember maga is az, ha van gondjuk egymással megadom a számát beszélje meg. Nagy sikert nem jósolok, de ha hiányzik hogy még1x elküldjék a retekbe, hát hajrá.


Erre a főnök elrobogott. Lesz még folytatása mondta. De milyen folytatása lehet?


2015. okt. 19. 22:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy határa a megalázásnak, zaklatásnak és szívatásnak, ami után már nem számít az, hogy kirúgnak.

Mi történhet, ha tovább tűröd a főnököd hülyeségeit? A legjobb esetben az asszony fog kirúgni téged, és mehetsz a híd alá aludni. Rosszabbik esetben beszerzel valami szervi nyavalyát idegi alapon, és beadod a kulcsot. A harmadik eset pedig az, hogy tűrsz-tűrsz, de egy napon bekattansz, és baltával csinálsz választékot a főnököd frizurájába.

2015. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!