Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet megkeresni...

Hogyan lehet megkeresni interneten egy munkahely alkalmazottjait?

Figyelt kérdés

Van rá lehetőség, ha a munkahely a weboldalán nem közöl ilyen adatokat?

Mert láttam valakit, aki nem tudom kicsoda, de szeretném tudni :DD És nem alkalmas, hogy mostanában újra elmenjek oda, mert gyalogos mértékkel nincs közel, saját autóm pedig nincs. Plusz meglehet, hogy mikor legközelebb odamegyek, épp nem fog dolgozni.

Ezt az utóbbi részt amúgy nyugodtan figyelmen kívül lehet hagyni. :D



2021. júl. 8. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ilyet nem lehet.
2021. júl. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Munkahelyet keresd meg facebookon

Aztn azürj az emberekre akik vonatkoznak ide

Pl: munkahelye, bejelentkezett itt stb

Én igy találtam meg mindig akihez forduljak volt h igy lett interijum :D

2021. júl. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1es bocsi, zöld kezet akartam adni...
2021. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A kiskunfélegyházi úszómester fiatalembert keresed?

Legföljebb FB-n van esélyed, de ott is tű a szénakazalban.

2021. júl. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond:) 1
2021. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy munkahely nem is közölhet ilyeneket. Mondok egy példát, bemegy egy teljesen vadidegen ember egy gyárba és a portán azt mondja, hogy xy embert keresi, itt dolgozik-e? Csak szimplán az emberhez jött, azt akarja tudni, hogy itt dolgozik-e. Nem adhatják ki, hogy az adott ember ott dolgozik-e, vagy sem csak hatósági személynek. Érhető okok miatt.

Maximum az alkalmazott engedélyével feltehetik őt a cég weboldaldalàra, pl ha személyi edző, akkor felrakhatja az edzőterem a weboldalukra.

Szerintem az a legjobb megoldás amit az előttem lévő írt, hogy fb-n próbálsz keresgélni. Esetleg első látásra szerelmet láttál?

2021. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, én kórházi dolgozó vagyok, ha beírod a kórház nevét ahol dolgozom kiadója az összes osztály alkalmazottját...
2021. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*kiadja
2021. júl. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ez nem nyilvános információ
2021. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

7-es, ez komoly?

A győri kórház honlapján szigorúan csak az osztályvezető főorvosokat (+ a kórházi vezetőket) lehet név szerint megtalálni.

Azt gondolom, ez így is van rendjén.

Az egy másik kérdés, hogy pl. a szülész-nőgyógyászoknak van külön honlapja, ahol minden orvosról van egy rövid ismertetés, magánrendelésük időpontja és telefonszáma. Ott ugye (pláne a szolgálati jogviszony bevezetéséig) egyértelmű volt a motiváció. De más dolgozókról ott sem volt információ.

2021. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!