Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem azért megyek be a munkahel...

Nem azért megyek be a munkahelyre betegen, mert sztahanovista vagyok hanem azért mert nem akarom hogy kirúgjanak-ebben mit nem lehet megérteni?

Figyelt kérdés

Környezetem értetlenül áll előttem, sőt dobálják rám a követ mert megmondtam: én betegen is bemegyek a munkahelyre. Ha kell 40 fokos lázzal és négykézláb mászva, de bemegyek.

És nem azért mert munkamániás sztahanovista vagyok és nem azért mert élni sem tudok a melóhely nélkül-nem azért.

Hanem azért mert ha nem megyek be, kirúgnak. Ilyen egyszerű.

És ezt nem értik. Nem értik azt hogy van egy főnök aki nem nézi el a betegséget. Még a pár naposat se nagyon. Volt itt akit 3 nap távollét után rúgtak ki.

Ezért megyek be betegen.

Nem értik...

Mit nem lehet ezen érteni?


2021. ápr. 25. 10:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor Jozsi oda megy de akkor drasztklikusan csöken a szinvonal is.És előb utob kénytelenek lesznek változtatni mert most az van hogy, 5 szar helyről megy a 6-dikra persze hogy, ott marad egy darabig.De ha ennyit nem tesztek hogy, saját közöségetekbe rosszhirét keltitek ne várjátok hogy, jobb legyen.Azért az se könyü ha valaki a 6 szar helyre megy de az lenne a legjobb ha videó meg hang is lenne.Mert én is voltam ilyen szar helyen és ha felraktam volna a netre másnap az emberek lincselni mentek volna oda.Meg az összes főnök elmenekült volna a családjával.Ez a baj itt hogy, ennyire se vagyunk hajlandóak mondom elég egy cetli a buszmegálokba és hid el a kutya nem fog oda menni.Max ilyen riportereket kel meg kérni hogy, vegyék fel a hr mit kamuzik mert az is benne van.
2021. ápr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ja meg én rendesen ki is irtam az összeset mert van ilyen oldal ahol véleményeket lehet irni.És nem tudom enek hatására de be is csödölt és a helyére sokal jobb jött mert nem találtak embert.Akik ott dolgoztak régiek azok se találtak munkát mert nekik is jó hirük volt.Mert sokan ki használják ha te a 6 szar helyröl mész oda és megaláznak úgy hogy, elötted volt még másik 100.Én azt tanultam ha olyan helyen vagy ahol nem tudsz újat tanulni vagy nem becsülnek meg lépni kell.Persze az elején fél az ember de utána te is rá jössz mit nem szeretnél soha életedbe csinálni.És hol szeretnéd folytatni.
2021. ápr. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha meg nincs lehetőséged akkor tegyél érte ha rossz helyen laksz probáld munkás szálot az is jobb anál mint a 8 órát eltölteni egy helyen amit utálsz.Egyszer meg összejön akkor már tudni fogod hova kell költözni.
2021. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!