Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem azért megyek be a munkahel...

Nem azért megyek be a munkahelyre betegen, mert sztahanovista vagyok hanem azért mert nem akarom hogy kirúgjanak-ebben mit nem lehet megérteni?

Figyelt kérdés

Környezetem értetlenül áll előttem, sőt dobálják rám a követ mert megmondtam: én betegen is bemegyek a munkahelyre. Ha kell 40 fokos lázzal és négykézláb mászva, de bemegyek.

És nem azért mert munkamániás sztahanovista vagyok és nem azért mert élni sem tudok a melóhely nélkül-nem azért.

Hanem azért mert ha nem megyek be, kirúgnak. Ilyen egyszerű.

És ezt nem értik. Nem értik azt hogy van egy főnök aki nem nézi el a betegséget. Még a pár naposat se nagyon. Volt itt akit 3 nap távollét után rúgtak ki.

Ezért megyek be betegen.

Nem értik...

Mit nem lehet ezen érteni?


2021. ápr. 25. 10:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Te csak tudod, aki sehol máshol nem dolgozott...

Egyébként igen, van ennél jobb is. Igaz, akkor dolgozni kell, nem csak bent ülni és gyártani a kamukérdéseket

Gyere el hozzánk operátornak (2/4 műszak), dolgozni kell, de könnyű minta, pár grammos alkatrészek, a pénzed is több lenne mint most, mindenki békénhagy, el tudsz menni szabadságra, betegállományba. Ja igen, azért a munkaidőt munkával kell tölteni...

2021. ápr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
kérdező kb minden munkahely ilyen mint amit leírtál, mást ne is keress, mert az összes ilyen.
2021. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Balu, te már évek óta ezen sírsz, hogy ha innen kirúgatod magadat, akkor ennél csak szarabb helyet találsz, alamizsnább bérért. De azt még sosem regélted el, hogy ide hogy kerültél be, és miért nem tudnál ugyanúgy máshova is bekerülni, ahol ugyanez a szint van. Talán valami speciális nyereményjáték volt, ahol állást sorsoltak?
2021. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az ilyen főnöknek kívánom hogy legyen olyan beteg családostúl hogy felkelni se bírjon, majd megnézzük milyen lenne ha a feleségét kirúgnák, a gyerekeit meg megbuktatnák. Mert kb egyenlő azzal amut ő tesz.
2021. ápr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy faszi betegen jött be múlt hónapban és kirúgták mert veszélyezteti a munkatársak egészsègét..... német multi
2021. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, össze kell fogni. De ezt nem lehet úgy, hogy csak várunk, hogy majd valahol, valakik, valamikor elkezdik és összefognak helyettünk is.

Egyéni szinten kell elkezdeni.

Ebben az országban szándékosan tartják fenn a szegénységet, mert a szegény félti azt a keveset, amije van és nem mer lépni, így kiszolgáltatott lesz, lehet zsarolni a végtelenségig. Ez egy uzsorás állam. Én is voltam már többször munkanélkül, segítségem nincs, mégis mindig mertem lépni, kiállni magamért és sosem bántam meg, mert némi nehezebb idősszak után mindig egyre jobb helyet találtam. A mostani sem tökéletes, de ezerszer jobb az előzőeknél. Mondjuk nekem annyibol könnyű, hogy városi vagyok. Ha valaki olyan helyen él, ahol abszolut nincs belátható távolságon belül más munkahely, mert sajnos ilyen is van, akkor megértem.

2021. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Jaj emberek nem felmomdani kel csak egy oldal kel amin le irjátok hova nem kell menni.Persze hogy, nem mondfel az emberke ki tudja még hány ilyen rossz hely van de fáratságot se tesztek hogy, ezeknek a helyeknek rossz hirét keltitek.Pl a buszmegálokba egy kis cetli hogy, x helyen ez megy.És akkor nem menne oda senki.
2021. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnél a pont! Le sem merik írni. Legalább egy helységnév, és a mukakör... máris közelebb lennénk hozzá, hová nem érdemes bemenni interjúra sem. Igen, kéne egy ilyen oldal.

Vannak egyébként munkahelyek, amik állandóan újra és újra feltűnnek az álláshirdetésekben. Na, oda sem szabad jelentkezni!

2021. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
42%

"Igen, kéne egy ilyen oldal."


És akkor mi van ha lenne egy ilyen oldal? Akkor mégis mi lenne a semmin kívül? Ott van állástalan Józsi, hónapok óta semmi se adódik neki.

És akkor nagy nehezen egy rossz hírű cég ajánl melót. És Józsi választhat hogy vagy ez, vagy továbbra is a semmi otthon nulla forintért.

Na mit választ majd?


Gondolkodni kéne.

2021. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19: Megint ügyesen kommentelsz más felhasználóról bejelentkezve.
2021. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!