Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy nem bírom az irodai munkát?

Figyelt kérdés

Egy iroda dögunalmas aktatologatás. Egy irodában be tudnék aludni. A home office mégjobban kikészít, egész nap csak a gép elött ülni, megfájdul a fejem, rossz a közérzetem.

Szerintem sokkal jobb lenne fizikai munkát végezni, ahol mozognék, sokkal izgalmasabb lenne. Megbántam, hogy egyetemre mentem és nem szakmát tanultam



2021. jan. 30. 19:20
1 2 3
 21/25 yoshimitcu ***** válasza:
52%
Gondolj öreg korodra mikor már fizikai munkát nemfogsz bírni.
2021. febr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy keresnek jól az árufeltöltők! Minimálbér, az valóban jó fizetés.... 😒
2021. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Megkeres 250 nettót az Aldiban egy árufeltöltő
2021. febr. 1. 16:30
 24/25 anonim ***** válasza:
Bruttó vagy Nettó, nem mindegy, mert ha levonások utá kap annyit akkor jó. De nincs mindenhol aldi. Csak pesten van minden sarkon 1. Ha van a közeledben akkor menj oda. Több ismerősöm már eljött onnan, mert olyan "jó" hely. Hát, nem tudom én még nem próbáltam. De itt a közelbes sincs, hogy kipróbálhassam.
2021. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ezt addig gondoltam így, amíg nem dolgoztam valóban terepen. Mérnökként voltam építkezéseken, mindenki irigyelt h kint lehetek, csak hát kint kell lenni esőben, fagyban és 40 fokban is. Valamiért mindenki szép tavaszi időjárást képzel a terepi munkához.


Keress másik melót. Az irodai sem feltétlenül lélekölő, ha szellemileg lefáraszt.

2021. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!