Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én vagyok úgy vele, hogy...

Csak én vagyok úgy vele, hogy nem bírom az irodai munkát?

Figyelt kérdés

Egy iroda dögunalmas aktatologatás. Egy irodában be tudnék aludni. A home office mégjobban kikészít, egész nap csak a gép elött ülni, megfájdul a fejem, rossz a közérzetem.

Szerintem sokkal jobb lenne fizikai munkát végezni, ahol mozognék, sokkal izgalmasabb lenne. Megbántam, hogy egyetemre mentem és nem szakmát tanultam



2021. jan. 30. 19:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%
En sem bírom az egy helyben ülést, ezért jó az olyan munka, hogy félig irodai, félig mehetsz termelésben, vagy bármi más.
2021. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%

Az irodai munkák sem mind egyformák, de tény, hogy nem mindenkinek való.

Sosem késő ám váltani, ha ennyire utálod.

2021. jan. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
97%
Mit nem adnék, ha kapnék irodai munkát! De már az önéletrajzom első sorának elolvasása után kidobják, mert azt hiszik, mivel cigányok körében elterjedt nevem van én is cigány vagyok.... (Vagy csak simán paranoiás vagyok, mert egész életemben diszkrimináltak a nevem miatt.)
2021. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
60%
Az irodai munka általában annyit tesz hogy nagy részt egy számítógépen dolgozunk- ami az irodában van. Az hogy te atkákat tologatsz a jelenlegi munkád minősíti. Ha te ennél többre tartod magad akkor válts
2021. jan. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

A számítógépen dolgozás sem jobb semmivel sem az aktatologatásnál...kiég a szemem a monitor elött. Gyűlölöm az egészet

Inkább lapátolok

2021. jan. 30. 20:49
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

Vegyész vagyok, és bár a munkám felét számítógép elött ülve töltöm, de a másik fele műveletek és kisérletek kivitelezése, optimalizálása és fejlesztése a laborban.

Bár elöttem csak a két végletet emlegetik, de van pár munka aminél meg van az aranyközépút a munka és az irodai rész között.

2021. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%
Nemcsak. En szarert-hugyert arufeltoltonek mentem egy idore regeneralodni. Imadtam is a munkat, gyenge vekony nokent. Az mar zavaro volt, hogy a fizetesembol minuszra jottem ki, de legfokepp az aljas igazsagalansagok zavartak. Nem velem szemben, hanem a kollegaimmal. Hat nem tartott sokaig...
2021. jan. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%

Én ugyanígy érzek. A munkám ugyanaz mint egy gyári munkásé csak éppen a számítógép elött ülök. A munkát befejezni soha nem lehet csak abbahagyni.

Az elönye az, hogy jobban fizet, rugalmas munkaidö, HO lehetöség irodában ingyen KV, tea, viz. Kulturált, tiszta Munkahely.


Hidd el ennél van rosszabb is.

En is elfaradok csak eppen másképp mint aki fizikai munkát végez.

2021. jan. 31. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
39%
persze azért még hajnalban is a gép előtt ülsz.
2021. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Pedig az árufeltöltők jól keresnek
2021. jan. 31. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!