Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek jogos a felháborod...

Szerintetek jogos a felháborodásom és ez egy gerinctelen tett volt? Többi leírásban.

Figyelt kérdés

adott egy barátom, nagyjából egyszerre vettek fel minket egy bizonyos munkára ugyanakkora fizetéssel. jóban voltunk, megbeszéltük ezeket a dolgokat is.

időközben ő eléggé benyalta magát a főnöknél és fizetésemelést sírt ki magának. ez eddig oké. viszont ezután többször is beszéltünk a fizetésekről, hogy nem elég, nem emelnek stb és ő hónapokon át folyamatosan úgy tett, mintha még mindig a régi bérét kapná, le is tagadta, hogy emeltek volna neki. aztán egy véletlen során derült ki az egész, én nagyon kiakadtam rá. nem is azért, mert sunyiban emelést nyalt ki magának, hanem mert a képembe hazudott. azt még hozzátenném, hogy a munka, amit ő végzett, könnyebb is volt valamivel, mint az enyém..


szerinte csak túl reagálom, szerintem meg ez sunyi és aljas tett volt.kíváncsi vagyok, egy külső, független szemlélő mit gondol.



2020. dec. 21. 11:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
jujj, csak azt ne!! Anyukádnak azért remélem nem akarsz bekölni
2020. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
ez aztan a ‘vezeto’ mentalitas.. kamugep. huzz mar innen
2020. dec. 21. 22:39
 23/24 anonim ***** válasza:
Persze, mert csak azokat a válaszokat preferálod, amikben veled értenek egyet, értem :) Puffogj csak magadban, mint egy 5 éves
2020. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, feltettél egy kérdést arról, hogy jogos-e a felháborodásod. Na most, erre kétféle válasz jöhet: 1. Igen, jogos. 2. Nem, nem jogos. Technikailag mindkettő hasznos, hiszen a kérdésre válaszol. De te láthatólag, abban reménykedtél, hogy a többség majd az 1-est fogja válaszolni, és csak azokat pontozod fel, akik így tesznek, akik a 2-est azokat meg le. De így alapjában véve mi értelme a kérdésednek? Sőt, ez nem is kérdés, hanem kérdésnek álcázott panaszkodás.
2020. dec. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!