Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek jogos a felháborod...

Szerintetek jogos a felháborodásom és ez egy gerinctelen tett volt? Többi leírásban.

Figyelt kérdés

adott egy barátom, nagyjából egyszerre vettek fel minket egy bizonyos munkára ugyanakkora fizetéssel. jóban voltunk, megbeszéltük ezeket a dolgokat is.

időközben ő eléggé benyalta magát a főnöknél és fizetésemelést sírt ki magának. ez eddig oké. viszont ezután többször is beszéltünk a fizetésekről, hogy nem elég, nem emelnek stb és ő hónapokon át folyamatosan úgy tett, mintha még mindig a régi bérét kapná, le is tagadta, hogy emeltek volna neki. aztán egy véletlen során derült ki az egész, én nagyon kiakadtam rá. nem is azért, mert sunyiban emelést nyalt ki magának, hanem mert a képembe hazudott. azt még hozzátenném, hogy a munka, amit ő végzett, könnyebb is volt valamivel, mint az enyém..


szerinte csak túl reagálom, szerintem meg ez sunyi és aljas tett volt.kíváncsi vagyok, egy külső, független szemlélő mit gondol.



2020. dec. 21. 11:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

8-as barátom, Te tudsz olvasni? Vagy szöveget értelmezni??

Fizetés emelést kért és a saját barátja előtt meg úgy beszélt, mint akinek ugyanannyi a bére, miközben ő már többet keresett.. Ergo, tagadta.

2020. dec. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
11: Igen, nyilván okkal tagadta, ha a kérdező stílusát nézzük.
2020. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
12, Szerintem a barátjával csak nem így beszél...
2020. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

nem tudom, milyen stilust varsz el tolem, amikor nem voltal kepes ertelmezni a kerdest es szemelyeskedni kezdtel.


megismetlem: onmagaban nem azzal volt a bajom, hogy emelest kert es kapott (az inkabb a veztoseget minositi, hogy ezt egyeni szimpatia alapjan donti el), hanem, hogy a szemembe hazudott es sunyi modon o is panaszkodott velem egyutt, hogy milyen keveset keresunk, neki se emeltek stb. ismetlem, nem random munkatarsrol volt szo, hanem egy olyan emberrol, aki mar ez elott a baratom volt es elvileg bizalmi viszonyt apoltunk.


nyilvanvalo, hogy miutan ez kiderult, nem erintett tul jol.te megis hogy erezned magad, ha a kepedbe hazudna egy baratod? siman eleg lett volna, ha megmondja, hogy neki emeltek, es max ha nekem nem emelnek, akkor otthagyom a ceget es nem haragszom ra.


nem gondoltam volna, hogy ilyen nehez ertelmezni a kerdest.

2020. dec. 21. 19:49
 15/24 anonim ***** válasza:
Persze, mi vagyunk a buták és nem te, aki irigy a saját barátjára és egy sima alkalmazott ;) hát persze királylány
2020. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

sima alkalmazott? miert, te mi vagy, vezerigazgato?! kicsit el vagy szallva magadtol. amugy arrol szo sem volt, milyen poziciorol van szo..


leirnam

negyedszerre is, de ugysem fognad fel: nem irigy vagyok, az bant, hogy a szemembe hazudott, de valoszinu a hozzad hasonlo gerinctelen embereknek ez ugysem mond semmit.


oke elfogadom, ez a velemenyed, de erdeklni nem fog, mivel te sem erted magat a kerdest, tehat nem relevans a valaszod.

2020. dec. 21. 20:15
 17/24 anonim ***** válasza:
Te irkálsz vadidegeneknek olyanokat, hogy gerinctelen ;) szánalmas kis mitugrász. Az alkalmazott meg arra irányult, hogy te ostobázol le mindenkit, meg h.lyézel, miközben már most megmondom, hog, sokkal többet elértünk nálad az eszünknek köszönhetően, és igen, vezető vagyok. Úgyhogy felesleges itt sértegetni másokat, csak még szánalmasabbnak tűnsz tőle
2020. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
az eszeddel? lol, azt kotve hiszem. itt barkit barmit irhatsz, de aki ennyire nem fogja fel egy kerdes lenyeget, annak elore sajnalom a munkahelyet, ahol ‘vezeto’..
2020. dec. 21. 21:12
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát persze :) mindig ugyanez a szánalmas duma, mégis te tartasz ktt,ahol... sehol
2020. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

es meg te mondod, hogy nem szemelyeskedsz? fogalmad sincs, hol tartok, ahogyan arrol sem, ez milyen pozicio volt es mennyi penzrol van szo. meg az is lehet, jobb eletszinvonalon elek, mint te az allitolagos nagy vezetoi eleteddel.


ha a kerdeshez nincs tobb hozzafuznivalod, akkor megkimelhetsz a tovabbi kommentalgatastol, mert innentol kezdve ugyis csak lepontozlak. szia.

2020. dec. 21. 21:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!