Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért érzem, hogy életem...

Miért érzem, hogy életem legnagyobb büntetésének a munkát?

Figyelt kérdés
Ha mind a Teremtő vagy az univerzum gyermekei vagyunk mire jó ez az egész. Vagy miért nem kaphat mindenki egy cián kapszulát hogy ha elege az egész ól akkor bármikor véget vehetne neki... És akkor sem magát sem a környezetetét nem bántaná. Vagy van olyan alapít vány aki támogatja az ilyen embereket...

2019. okt. 29. 11:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb haverom is villanyszerelő, ma magyarországon vallalkozóként megkeresi azt a bért, amiért sokan németországba mennek...

Hetfőtől -pentekig dolgozik szigorúan, 8-4ig, es betartja...

Főleg lakásfelújítasok, családiházak áthúzása, folyamatosan van munkája.

Nem a rendszer rossz, te vagy hülye... Már bocsánat.

Én asztalos, hetfőtől-péntekig vagyok a műhelyemben, 7-16ig.

Ebből ténylegesen dolgozom is az 5ből legalább 3 napot... Jelenleg itt ülök a műhelyemben és overwatch-ozom reggel óta, epp kajálok azért jöttem fel...

Megkeresem azt a pénzt, amiért más németországba megy, és folyamatosan van munkám.

2019. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Műhelyünkben. Nem az enyém.
2019. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én megértelek. Azt csinálom amit szeretek, de napi 8 vagy több órában egyszerűen képteleneség, kifolyik a szemem a monitor előtt. Én 1-2 évente munkahelyet váltok, de így is kibírhatatlan. Nem is a munkával van bajom, hanem azzal, hogy reggel felkeljek és bemenjek dolgozni a kollégák közé. Még nagyon pihenni se lehet munka közben, én személy szerint egyedül jobban fel tudok töltődni, de ha egyedül lemennék sétálni kicsit relaxálni, akkor jön velem Julcsika, Marcsika meg Jolánka, hogy "jááj ne legyél már egyedül én is megyek". Nekem most az a célom, hogy olyan munkahelyet találjak, ahol legalább heti 2-3 napot itthonról is lehet dolgozni, mert megőrülök az emberek között napi 8-9 órában, nem nekem való.

Igazából unatkozni sem jó itthon, mert mikor munkát kerestem már halálra untam magam, egyszerűen értelmetlennek láttam az életemet. Valahogy az egyensúly lenne jó, de olyan nem létezik, esetleg részmunkaidőben de az meg nem fizet túl jól.

2019. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 grafno ***** válasza:
Itt osztrákban heti 40o, péntek deles vegzessel és 2000+ nettó fizu. Jól lehúznak..
2019. okt. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van egy csomó koldus aki ugyanígy utál dolgozni ezért egész nap az utcán kéreget helyette, próbáld ki.
2019. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Valami kreatív ötlet ?

Valami igazi ötlet ?

Ezeknèl eddig a halál is jobb sokkal ..

2019. nov. 3. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!